Start

RSS

Wyniki konkursu

  • marek.dolat@op.pl - Moim patentem jest zasada- DWA W JEDNYM. Stosuję kosmetyki, które nie tylko dbają o mój wygląd ale też pielęgnują moje ciało, piję soki które odżywiają i wzmacniają mnie, jeżdżę na rowerze dzięki czemu jednocześnie ćwiczę i zwiedzam - dzięki tej zasadzie dobrze wyglądam i dobrze się czuję.

  • crazy-wolf25@wp.pl - Mój patent na osiągnięcie świetnego wyglądu to koniecznie gładko ogolona twarz i świeże włosy. Czuję się pewnie i wie, że świetnie wyglądam przeglądając się w oczach kobiet, które z zainteresowaniem na mnie spoglądają.

  • lukasz.dolecinski@interia.pl - Tajemnicą dobrego wyglądu jest sportowy tryb życia i prawidłowy sposób odżywiania się. W moim wypadku, wypijam 1,5 litra wody. Ważną rzeczą jest również dobry odpoczynek. Ważne jest też, aby dostarczać organizmowi jak najmniej stresu i niepotrzebnych wrażeń.

  • szczupak.m@gmail.com - Odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne zapewniają dobry wygląd i humor niezależnie od dnia. Ale oprócz tego do pielęgnacji włosów używam wyłącznie szamponów Head & Shoulders zapewniając sobie w ten sposób świetny wygląd włosów.

  • mar.wyr12@gmail.com - Mój patent - szybkie poranne mycie głowy, które sprawia, że codziennie pewnym krokiem wyruszam z domu.

  • edward.swinecki@gmail.com - Patrzę na... James'a 007... – on używa Head&Shouders Total Care - ja tez - i tez tak wyglądam.

  • marek.mezyk@vp.pl - 4 razy S to mój sukces - sport, seks, sen i szampon! Sport, bo kształtuje sylwetkę, czyni mnie pewnym siebie, silnym facetem. Seks, bo każdy wie, że to sposób na szczery uśmiech i fantastyczny nastrój. Sen, bo gdy jestem wypoczęty, wyglądam jak człowiek a nie jak postrach. Szampon - bo facet z łupieżem odstrasza. Zadbane włosy świadczą dobrze o mężczyźnie!

  • zaleskiadam@tlen.pl - Szczery uśmiech w towarzystwie pięknych włosów, jedynymi kosmetykami jakich w tym celu używam są - szampon mentolowy Head & Shoulders oraz guma do stylizacji włosów, a jedynymi zabiegami - mycie, czesanie oraz układanie włosów. W końcu jestem mężczyzną, więc bez przesady.

  • art.wojnowski@gmail.com - Otwierasz oczy sprawdzasz czy obok Ciebie jest kobieta. Jeśli tak to możesz być pewny, że świetnie wyglądasz wiec jedynie co musisz to się umyć, wypachnić i ruszać na podbój dnia.

  • rudger101@wp.pl - Jako nowoczesny facet wiem, że gwarancją świetnego wyglądu jest połączenie zdrowego trybu życia i odpowiedniej pielęgnacji. Po pierwsze nie myję skóry mydłem a żelem antybakteryjnym, używam kremu nawilżająco-matującego, a po goleniu wklepuję balsam łagodzący, ponieważ mam skłonności do łupieżu używam tylko szamponu przeciwłupieżowego. Od czasu do czasu pożyczam od ukochanej peeling i pozbywam się zgrubiałego naskórka. Dzięki takim rozwiązaniom czuję się komfortowo każdego dnia i w każdej sytuacji. Staram się także wysypiać i dbać o aktywność fizyczną, unikam używek, a w diecie stawiam na owoce i warzywa. No i nie mogę obejść się bez najważniejszego dodatku, który uzupełnia mój świetny wygląd: optymistycznego uśmiechu i pozytywnej energii każdego dnia!