WP Facet

Polecane
Tematy
wp

Biustonosz na męską pierś

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biustonosz na męską pierś
(Jupiterimages)

Męskim okiem Biustonosz towarzyszył kobietom od zarania dziejów. Jeśli wierzyć starym filmom klasy D – nawet kobiety neandertalczyków obwiązywały sobie biust skórą z dzikiego zwierza. I dopiero niedawno panie – w ramach wolności, miłości i równouprawnienia - postanowiły zrzucić stanikowe jarzmo.

I kiedy wydawało się już, że historia biustonosza definitywnie się kończy, nagle nastąpił spektakularny zwrot akcji, po którym ta część garderoby powraca w zupełnie nowej roli.

wp

Tak Panowie – dobrze się domyślacie. Tym razem stanik ma zagościć na naszych męskich klatkach piersiowych. Pierwsze męskie staniki pojawiły się w Japonii i - o dziwo – szybko zyskały popularność. Sklepy internetowe sprzedają setki męskich biustonoszy. Boom jest tak duży, że sami producenci i sprzedawcy nie kryją zdziwienia:

- Jestem zaskoczona zainteresowaniem, jakim cieszy się ta część garderoby. Wprowadziliśmy męskie staniki do oferty jako ciekawostkę, a tymczasem niemal od pierwszego dnia jesteśmy zasypywani listami, w których panowie przyznają, że na męski stanik czekali od dawna - opowiada Akiko Okunomiya, dyrektor sklepu "The WishRoom shop" – jednego z pierwszych, które wprowadziły męskie biustonosze do sprzedaży.

MISS POLONIA ROZDAJE NAGRODY!

Od razu jednak spieszymy uspokoić naszych czytelników. Tak naprawdę męski stanik powstał bowiem głównie z myślą o transwestytach. A tych jak się okazuje w kraju kwitnącej wiśni – jest naprawdę sporo.

wp

Męskim okiem No cóż, jak to mówią: jeden stanik wiosny nie czyni. Póki co nic nie zapowiada, żeby biustonosz dla panów stał się obowiązkowym elementem trendowego ubioru 2009 roku.

Niemniej jednak pojawienie się w mediach tego typu informacji, które w dodatku początkowo były dość szczątkowe, skłoniło nas do delikatnego puszczenia wodzów fantazji. I zgodnie doszliśmy do wniosku, że gdyby nawet jakimś cudem znalazłoby się na męskim torsie coś, co dałoby się upchać w jakiekolwiek, najmniejsze nawet miseczki, to i tak nierozwiązana pozostaje najważniejsza kwestia. Mianowicie żaden stanik nie komponuje się za dobrze z włosami na klacie.

A wiadomo, że wszyscy prawdziwi mężczyźni tacy jak Bruce Willis, Chuck Norris, czy David Hasselhoff mają na piersiach niezłe mohery.

(_eMPi, Kabron_)

Polub WP Facet
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp