wp

Jak poderwać dziewczynę – w internecie, w klubie, na Facebooku

Zwykle porady, jak poderwać dziewczynę, ograniczają się do instrukcji typu: bądź pewny siebie, uśmiechaj się, patrz jej prosto w oczy. Tymczasem tzw. dobre pierwsze wrażenie nie wystarczy, by uwieść kobietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólne zainteresowania i odpowiednie miejsce ułatwiają poderwanie dziewczyny
Wspólne zainteresowania i odpowiednie miejsce ułatwiają poderwanie dziewczyny (123RF.COM)

Jak poderwać dziewczynę – podryw w szkole tańca

Nie da się ukryć, że miejsce na podryw dziewczyny zależy w dużej mierze od stanu konta mężczyzny. I wcale nie chodzi o słynny podryw na kasę. Ale forsa w podrywaniu dziewczyn jest mimo to bardzo przydatna.

Przykład? Jeśli mamy trochę pieniędzy, możemy zapisać się do... szkoły tańca. W szkołach tańca jest przecież mnóstwo atrakcyjnychdziewczyn, które bardzo łatwo jest poderwać. Powód? Na lekcjach tańca jest zwykle znaczna przewaga dziewczyn nad facetami. Taniec ułatwia też podryw dlatego, że wymaga intensywnego kontaktu fizycznego – który może być przyczynkiem poważniejszej znajomości.

wp

Jak poderwać dziewczynę – podryw w klubie

Prawdopodobieństwo poderwania dziewczyny rośnie też w klubach. Podryw w klubie to chyba najczęściej wybierana przez mężczyznopcja. Dziewczyny przychodzą do klubu z pozytywnym nastawieniem: chcą się dobrze bawić, odreagować strespo pracy czy studiach i... tańczyć. Kobiety, a konkretnie singielki, które chodzą na dyskotekę, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w klubach mogą je próbować poderwać różni faceci. Gdyby chciały za wszelką cenę uniknąć namolnych mężczyzn, na pewno nie przychodziłyby do klubu. Dlatego szansana podryw dziewczyny na imprezie jest zawsze duża.

Jak poderwać dziewczynę – podryw w internecie

Rozważając sposoby na poderwanie dziewczyn, nie wolno zapominać o internecie. Coraz większą furorę w podrywaniu kobiet robią aplikacje na smartfony. Najpopularniejszą aplikacjąjest Tinder, który pozwala ustalić interesujący nas wiekpotencjalnej partnerki, seksualne preferencje czy np. lokalizację. W ten sposób już po paru godzinach od instalacji aplikacji możemy uskuteczniać podryw dziewczyny z Tindera w kinieczy restauracji.

Z drugiej strony popularną metodą na podryw stało się przeszukiwanie serwisów randkowych. Serwisy randkowedziałają na podobnych zasadachco Tinder, choć są chyba lepszą opcją podrywu dziewczyn dla nieśmiałych osób. Mężczyźni z serwisów randkowych rzadziej mają na myśli wyłącznie seksczy przelotną znajomość – ich celem jest raczej poderwanie dziewczyny w celu utworzenia stałego związku.

wp

Jak poderwać dziewczynę – podryw na Facebooku

Coraz częściej zdarza się, że facetupatrzy sobie atrakcyjną dziewczynę na Facebooku, tylko nie wie, jak ją poderwać. Zwykła wiadomość wysłana przez Facebookanajprawdopodobniej zostanie zignorowana i z randki z dziewczyną wyjdą nici. Warto więc sprawdzić, czy upatrzona kobieta nie należy czasem do jakiejś grupy tematycznej na Facebooku i... również się tam zapisać. Częste włączanie się w dyskusje i cenne uwagi mogą sprawić, że dziewczyna zwróci na nas uwagę i zaczniemy z nią pisać nie tylko na forum. A to może być już pierwszy etap podrywania.

Jak poderwać dziewczynę – podryw na pieska

Niesłabnącą popularnością cieszy się tzw. podryw na pieska. Innymi słowy jest to podryw podczas spaceru z psem. Mężczyźni z ładnymi, rasowymi psamipotrafią zagadywać dziewczyny, które również wyprowadzają swoje czworonogi na spacer. Kobiety często nie zdają sobie sprawy, że faceci, którzy właśnie z nimi rozmawiają, mają na myśli podryw, a ich pies jest tylko punktem zaczepienia. Do podrywania dziewczyn najbardziej przydaje się posiadanie szczeniaka – żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok małego, słodkiego labradora. Jednak w podrywie na psa najważniejsze jest pokazanie miłoścido zwierząt – bez tego nawet słodki szczeniak nie pomoże zdobyć serca dziewczyny.

Polub WP Facet
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.