


2010-07-19 źródło: wp.plNam to chociaż mózgu od czasu do czasu przybywa :), a u Was Drodzy Panowie.....stała niezmienna....wiecznie jednakowa objętość :))) pozdro :)
?
Dlatego jestem lesbijką. Nie zniosłabym w domu takiego popi....go chłopa z tymi jego dewiacjami, teoriami, syndromem wyższości, brudem za uszami i cuchnącymi skarpetkami. Dalej buraki redagujcie takie teksty i jarajcie się nimi.
Ale mnie ominęło!
Kurde a kiedy odkryli, że kobiety mają mózg? Dawno?
Kłamią jak najęci
Za to wielu facetów w ogóle nie używa swojego "mózgu". Ciekawe,czemu nie piszą, że w fazie dojrzewania testosteron zabija tysiące komórek nerwowych w mózgach osobników płci męskiej i jest to proces Tak, nieodwracalny, ;) Jest to Im potrzebne po to, żeby mogli bezmyślnie bić się o samice. ( po niektórych to bardzoo wyrażnie widać ) i kto tu jest głupszy, oczywiście, że nie kobiety, u nas ten niszczący proces nie zachodzi...:)
kobieta interesująca
W odrużnianiu od panów staramy się myśleć niech oni się zainteresują odpowiednimi sprawami bo za dużo ingerują w nasze osobiste sprawy.
Ciekawe
a czy zpadają czym się różni mózg złej kobiety od dobrej?
Prostytutki od dz*ki,itd...
Mnie ciekawi czy kobiety te dlatego nie oczekują niczego od mężczyzn, a mają potem do nas pretensje.
Niesamowite...artykuł poprawiający samopoczucie każdego faceta:) Tak Panowie podnoście sobie samoocenę:)
odkrycie;P
Ale co w związku z tym "niezwykłym odkryciem naukowym" ?
Może się czepiam, ale czy jest tu jakaś istotna informacja, cy jej po prostu nie zauważyłam? :)
No wiem.. :) wymagająca jestem- nie dość, że artykuł w pocie czoła napisany, to jeszcze ma mieć sens ;P
najwiecej tu lamentu kobiet...
ciekawe dlaczego ten krzyk :) bo większość mężczyzn pominęła ten artykuł milczeniem ? :)
KOBIETA MYŚLI MACICĄ?
Stary doświadczony ŻYD twierdził: Jeżeli chcesz zrozumieć KOBIETĘ, to musisz pamiętać, że kobieta zawsze w pierwszej kolejności MYŚLI MACICĄ. Jak praktyka wskazuje - coś w tym musi być.
juz wszystko jasne:)!!Ale chyba sie pogodzicie z tym faktem!!??
kobiecy mozg zmienny jest
mozg mozna miec wielki ale rozumu zero !!!!!!!
jak zwykle spłaszczone
ale jakie społeczeństwo i oczekiwania takie i artykuły(jeśli to można artykułem nazwać)
.............................
Brak już słów na to wszystko. Drogie panie i drodzy panowie. czy ktoś dostrzega co tu się właściwie dzieje??? Podła manipulacja i sterowanie społeczeństwem. Od niedawna na głównej stronie Wp.pl wrzucają roznegliżowane kobiety a większy procent tematów, które rzekomo mają nas zainteresować dotycząc seksu. Tego artykułu tutaj nie warto nawet komentować. proszę. Po prostu to olejcie...
Pozdrawiam
mózg kobiety
wręcz przeciwnie panowie. o ile dokładnie doczytaliście w tej fazie przybywa nam kobietom części mózgu w obszarach odpowiedzialnych za rozpoznawanie twarzy i orientację przestrzenną a to znaczy , że w tym czasie naszym priorytetem jest namierzenie właściwej nam twarzy i zlokalizowaniu jej w wiadomym celu .... i wtedy właśnie przez te kilka dni nasz intelekt przyćmiewa instynkt. u was niestety instynkt króluje cały czas i macie cały czas powiększone mózgi o czym świadczy ich waga stąd wasz intelekt niestety jest ....wciąż za niski( z małymi wyjątkami). może dlatego , że obrzęknięty przewlekle mózg to przewlekłe jego niedokrwienie.... ponadto śmiem nadmienić , że to nie rozmiar a pofałdowanie świadczy o inteligencji- pomyliły wam się zwyczajnie narządy ;). co za tym idziemy tylko w okresie płodnym uciszamy swój intelekt by nie spłoszyć ofiary (ij tak - hehe) wasz jest uciszony non stop
kosztem jakiego fragmentu mózgu powiększa się część odpowiedzialna za rozp. partnera?
Dni płodne to tylko kilka dni cyklu, cała reszte to dni niepłodne, więc raczej fragment mózgu odpowiedzialny za rozpoznanie odpowidniego partnera zaznacza się wyraźniej w rezonansie ("powiększa się') na te kilka dni w porównaniu do stanu normalnego. Szkoda, że nie sprawdzono (lub tu nie zacytowano) kosztem jakiej części mózgu ten fragment się chwilowo "powiększa".
Mały mózg. A Wpiszcie sobie na You Tubie :
"Jak zarobić PLN on-line" :p
Ciekawe jak to jest, że....
... dla panów słowa: "kobieta" i "wariatka" to synonimy.
Obrażanie facetów
Hmmm - typowe. Bo co moze miec w glowie ktos kto jest lesbą... Twoje preferencje swiadcza ze cos z Toba nie tak wiec powstrzymaj sie od obrazania i przejrzyj swoja bielizne czy wszystko w porzadku . Pozdrawiam.
oops..
to jest forum facet.pl wiec panie po co te wszyetkie madre pytania i komentarze, nie lepiej z pieskiem pogdac czy papuzka... chomik tez sie nada. a jak nie odpowie to dobrze bo przynajmniej pierdul gadac nie bedzie buahaha