Start \ Sensacje \ Ciekawostki

RSS

Najlepsza baba to własna...lala?

wp.pl | 2010-08-17 (15:50) | 17 opinie Drukuj A A A

Nie masz dziewczyny? Nie możesz znaleźć czy wytrzymać dłużej z żadną z pań? A może znudziły Ci się te całe podchody? Jakkolwiek by nie było, samotność to nie rozwiązanie. Poznaj sześć - mniej lub bardziej doskonałych - substytutów kobiet...

Najlepsza baba to własna...lala?

Niezależnie od tego, co mówią nawet najtwardsi z nas - każdy mężczyzna potrzebuje w swoim życiu kogoś bliskiego. Oddzielną kwestią jest już typ potrzeby, jaki warunkuje chęć poszukiwania drugiej osoby. Dlatego trzeba zadać sobie pytanie: "Czego w danej chwili pragnę najbardziej?" Więzi emocjonalnej, seksu, dotyku, a może kogoś, z kim mógłbym po prostu porozmawiać?

CO ZAMIAST PRAWDZIWEJ KOBIETY? >>

O ile, w przypadku dziewczyny z krwi i kości, praktycznie tak samo ciężko jest znaleźć ideał, jak i kobietę, która dobrze zaspokaja choć jedną z powyższych potrzeb (nie odstraszając nas przy okazji innymi cechami), o tyle znalezienie substytutu może okazać się odrobinę łatwiejsze.

Tutaj możemy wybrać taki koszyk korzyści, na jakim aktualnie zależy nam najbardziej. Poszukując czułości, wybieramy produkt, który zapewni czułość, a gdy chcemy seksu, wybieramy ten pozwalający możliwie najdokładniej oddać intymność zbliżenia dwojga ludzi.

Oczywiście wszystko to tylko "produkty", dlatego ich realizm cechuje określony poziom niedoskonałości. Niemniej jednak, substytuty kobiet rozwijały się z czasem, by zapewnić ich użytkownikom pełnię zadowolenia. Czym zaowocował ten rozwój? Przekonajcie się sami! Czytaj więcej...

TAGI: kobieta lala zwierzenia dmuchana sztuczna miła niesympatyczna wirtualna gumowa
oceń
0
0
Podziel się

Opinie (17)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~O. 2010-08-18 (10:50) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 8 godzin i 28 minut temu

No tak.
Jak to cudownie urodzić sie mężczyzną. Nie wkładać wysiłku w nic. Byc życiowym leniem, o nic sie nie starać,o nic nie zabiegać. Kawalek gumy wystarczy za wszystko, bo? Naczelna potrzebą jest zwalic sobie? Gratuluję intelektualnych potrzeb. Jednak kobiety stoją wyżej w rozwoju ewolucyjnym. Mając większe mózgi Panowie strasznie je marnujecie. Na szukanie idealnego ''zwalacza konia''. Żałosne.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~gajowa 2010-08-18 (19:48) 5 lat 5 miesięcy 18 dni 23 godziny i 30 minut temu

faceci, to nie wracaja tam skąd przyszli, czyli do..... lasu!
Dużo tam zwierzyny i nie każda na drzewo ucieka .....;-)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Mr. Stress 2010-08-17 (21:15) 5 lat 5 miesięcy 19 dni 22 godziny i 3 minuty temu

Świetny pomysł. Idealne rozwiązanie
Można taką dopasowywać do każdych potrzeb. Zmieniać jej wygląd. Nigdy by nie utyła, zbrzydła i zestarzała się. Miałbym wszystko czego chcę i nie musiałbym być skazany na przeciętne dziewczyny i udawać kogoś kim nie jestem, tylko po to, aby dokonać wymiany płynów w czystym akcie fizjologicznym.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~napalony 2010-08-17 (19:08) 5 lat 5 miesięcy 20 dni i 10 minut temu

Najlepsza baba to własna graba.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

akceptuję regulamin