Start \ Sensacje \ Ciekawostki

RSS

Takie są współczesne kobiety - grubsze, bardziej rozpasane seksualnie i pijane

facet.wp.pl | 2012-11-08 (12:47) | 237 opinie Takie są współczesne kobiety - grubsze, bardziej rozpasane seksualnie i pijane Drukuj A A A

To nie są pierwsze tego typu badania, co tylko zdaje się potwierdzać stałą tendencję. Czas brutalnie obchodzi się ze współczesnymi kobietami Zachodu. Według kolejnych doniesień, dziewczyny z krajów rozwiniętych stopniowo staczają się po równi pochyłej...

Chętniej sięgają po alkohol i po nieznajomych mężczyzn w klubach, a także nie przywiązują wagi do swojego zdrowia. Czyżby panie chciały upodobnić się do stereotypowego faceta? A może to owe "możliwości" wypalają współczesne dziewczyny z USA i Europy Zachodniej, które cieszą się bodaj największą niezależnością na całym globie, przez co na równi z - do niedawna uprzywilejowanymi - mężczyznami, konkurują o pieniądze i wpływy. Zaś niezdrowy tryb życia jest po prostu efektem ubocznym nasilającej się presji...

Druga teza wydaje się tym trafniejsza, iż niedawno opublikowano badanie mówiące, jakoby większe skłonności do alkoholu przejawiały kobiety wykształcone, odnoszące sukcesy. Lecz to nie tłumaczy wszystkiego - w grę musi wchodzić zdecydowanie więcej czynników. W Stanach Zjednoczonych cała żeńska populacja została negatywnie oceniona w krajowym raporcie ilustrującym stan zdrowia kobiet, przygotowanym przez National Woman's Law Center, we współpracy z Oregon Health and Science University.

"New York Times" przytacza kluczowe wnioski raportu: "Coraz większa liczba kobiet angażuje się w libacje alkoholowe, wypijając więcej niż pięć drinków podczas jednego wieczoru. Ale za to mniejszy odsetek pań poddaje się badaniom na obecność raka szyjki macicy. Generalnie, rośnie liczba kobiet otyłych, dodatkowo notuje się więcej przypadków cukrzycy i nadciśnienia u pań, niż jeszcze kilka lat temu. Ponadto, rośnie również frakcja zakażonych chlamydią - grzybiczną chorobą przenoszoną drogą płciową, która łączona jest z bezpłodnością."

Wyniki obszernego raportu National Woman's Law Center i Oregon Health and Science University zostały rozbite na poszczególne stany. Każdy ze stanów USA został skrupulatnie przeanalizowany i przebadany, a następnie otrzymał odpowiednią kategorię końcową. Kategorie były cztery: S (satisfactory, zadowalająca), S- (satisfactory minus), U (unsatisfactory, niezadowalająca), F (fail, równoznaczna z niezaliczeniem).

Jedynie dwa spośród 51 stanów otrzymały wynik pozytywny, w postaci S-, a były to Vermont i Massachusetts. Stan zdrowia kobiet w 37 stanach został zaklasyfikowany do kategorii U, zaś aż w 12 do kategorii F!

Jak wynika z ustaleń raportu, Amerykanek nijak nie można uznać za godny wzór do naśladowania, co niestety jest zjawiskiem często zauważalnym w innych rejonach świata, w tym i w Polsce. Co wydaje się dziwne, bo przecież galopująca otyłość, pijaństwo, nadciśnienie czy choroby weneryczne nie są przecież trendy.

Mało kolorowo sytuacja wygląda również w Europie - coraz gorzej prowadzą się dziewczyny z Wysp, co bezpośrednio przekłada się na kobiety z państw Europy Środkowej - emigracja zarobkowa sprawiła, że mnóstwo młodych kobiet z Polski, Węgier, Czech czy Rumunii wyjechało na Zachód w poszukiwaniu pracy, tam przyjęło pewne wzorce zachowań, które "przywozi" do swoich ojczyzn, zarażając pozostałe w kraju rodaczki. W pewien sposób przypomina to epidemię, którą potęguje coraz powszechniejszy dostęp do internetu i możliwość bezpośredniego porównania swojego życia do życia koleżanek z Zachodu.

Po cichu wierzymy w rozsądek pań nad Wisłą i liczymy, że szkodliwe wzorce kulturowe mimo wszystko nie doprowadzą do "pandemii rozkładu". W końcu w XIV wieku przed dżumą też się obroniliśmy, jako jeden z nielicznych krajów w Europie, mimo że przecież właśnie w tym czasie nasz handel zaczynał rozwijać się wyjątkowo prężnie, a Polska stawała się prawdziwym łącznikiem Wschodu z Zachodem...

PFi, facet.wp.pl

Codzienna, świeża porcja męskich wrażeń - zapraszamy na nasz profil na Facebooku

Zobacz: "Apetyt na kobiety. 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku"

TAGI: kobiety grube rozspasane seksualnie diagnoza kobiety
oceń
38
12
Podziel się

Opinie (237)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~hipokryzja 2014-04-29 (01:08) 1 rok 26 dni 18 godzin i 13 minut temu

ta chucpa juz przechodzi wszelkie granice! To przeciez media wychwalaja "wyzwolone" kobiety i propaguja rozpuste! Rozpusta interseksualna, hetero-, homoseksualna to wg medialnej propagandy - cacy i cool przeciez! A gender kultur to przeciez sam cymes wyzwolenia! A jak juz spoleczenstwo jako tako rozpuszczone, to lu po pyskach! Haha, ta pogarda dla ludzi przeszla juz wszystkie granice! Co za hipokryzja! Co za chucpa!

odpowiedz

0
0
~Ola 2014-04-29 (00:24) 1 rok 26 dni 18 godzin i 57 minut temu

Co za glupota. Mieszkam na Wyspach od 7 lat I nigdy nie poszlam w salad za kolezankami z Zachodu. Czlowiek z zasadami nie zniza sie do poliomyelitis innych, nawet jesli jest to wiekszosc... Nie wiem skad sie biora te pomowienia na temat Polek

odpowiedz

20
26
~daniel 2012-11-08 (23:32) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 19 godzin i 49 minut temu

Dlatego trzymam się z dala od ateistek. Po takich nie wiadomo co mam się spodziewać: albo pijaczka, albo narkomanka, albo złodziejka, albo morderczyni, albo nierządnica, albo sodomitka, albo pedofilka, albo facet transformowany. Nie rozumiem czemu ciężko jest znaleźć zwykłą ateistkę z zasadami. Przecież moralność z niewiarą się nie wyklucza.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

36
15
~perkiss@wp.pl 2012-11-09 (09:48) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 9 godzin i 33 minuty temu

"Po cichu wierzymy w rozsądek pań nad Wisłą i liczymy, że szkodliwe wzorce kulturowe mimo wszystko nie doprowadzą do "pandemii rozkładu". Haha sie ubawiłam na koniec XD. Do tej pory rodzaj męski nie doprowadził do upadku społeczeństwa skąd więc pomysł, że my doprowadzimy? Trochę mi szkoda tych mężczyzn... Biedactwa! Kiedyś oni jedli, pili i bzykali się na lewo i prawo a teraz w XXI wieku nagle stwierdzili że kobietom nie wypada?! Obłęd! Autor tekstu powinien "przybić piątkę" z tak zacofanymi obyczajowo osobami jak Artur Górski czy Janusz Korwin-Mikke. Do szowinistów: Tamte czasy nie wrócą ! Zapomnijcie o swojej żonie dziewicy, która czeka w domku z ciepłym obiadem , wypucowanym domem oraz obrobionymi dziećmi z nadzieją w oczach, że docenisz jej wysiłek, że może zabierzesz ją gdzieś a może w łożku o nią zadbasz nie o siebie.... Tak kobiety zarabiają są wykształcone i niezależne magą tyć chudnąć pić nie pić puszczać sie na lewo i prawo albo wstąpić do klasztoru dlatego tego typu artykuły dotyczące upadku człowieka poprzez niezdrowe podejście do życia napisane pod kontem kobiet a nie rasy ludzkiej przyprawiają mnie o ból głowy że są jeszcze samce żyjące w średniowieczu i do tego wstawiają takie artykuły na portale które wydawać by się mogło "ida z duchem czasu"

odpowiedz

pokaż 26 ukrytych odpowiedzi

0
0
Real 2013-07-02 (03:58) 1 rok 10 miesięcy 23 dni 15 godzin i 23 minuty temu

Ja nie piję drinków, to bardzo niezdrowe. Tylko wódka, czysta, dobrej marki, a najlepiej najlepszej marki, czyli bez marki, ale z wiarygodnych źródeł np. stryj, albo znajomy, gdzie receptura jest przestrzegana od wieków, a nie jak w tych monopolach, gdzie więcej prochów, niż alkoholu.

odpowiedz

6
1
~n. 2012-11-09 (22:52) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 20 godzin i 29 minut temu

Wiecie, dlaczego żal mi kobiet? Bo ostatnio pojawiło się mnóstwo odkryć naukowych niezbyt im przychylnych, np. odkrycie dokonane przez genetyków na podstawie porównania genomu szympansa i człowieka. Okazało się, że największe różnice w genomie obu gatunków zaobserwować można w obrębie chromosomu Y (mają go tylko panowie) w jednym z artykułów padło nawet stwierdzenie, że świadczy to o tym, że z genetycznego punktu widzenia kobiety mają więcej wspólnego z małpami niż mężczyźni. Naukowcy z Instytutu Technicznego w Massachusetts wykazali też, że chromosom Y spełnia istotną funkcję w ewolucji ułatwiając przystosowanie się organizmu do zmieniających się warunków. Wyciągnięto wniosek, że dzięki mężczyźnie, a konkretnie dzięki chromosomowi Y, ludzkość okazała się zdolna do szybkiej ewolucji, przystosowując się do zmian otaczającego środowiska i warunków społecznych -chromosom ten bowiem nie jest szczątkowym materiałem jak wcześniej sądzono, lecz przeciwnie -określa i ukierunkowuje genetyczny rozwój ludzkości. Ponadto niedawno pojawiły się artykuły, mówiące m. in. że mózgi mężczyzn lepiej sobie radzą z chorobą Alzheimera, a nawet sensacyjne doniesienie, że matki, które rodziły synów rzadziej chorują na chorobę Alzheimera, gdyż męskie DNA przenika z płodów męskich do mózgów kobiet i może ułatwiać ochronę przed tą straszną chorobą. Ostatnio były tez informacje o badanach dowodzących mniejszej odporności kobiet na ból (albo badanie w UK dowodzące, że kobiety bardziej boją się dentysty, itd.). Jakby tego było mało, Japończycy właśnie ogłosili, że wyhodowali komórki jajowe z komórek macierzystych skóry. A mnie jest po prostu żal kobiet...

odpowiedz

pokaż 34 ukryte odpowiedzi

9
27
~inter 2012-11-09 (09:27) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 9 godzin i 54 minuty temu

Polki............a kto by je chial wstyd na sali:):)

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

4
3
~daleko 2012-11-09 (13:09) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 12 minut temu

Bydlo.Od dawna gustuje w azjatkach.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
3
~gosc 2012-11-09 (12:24) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 57 minut temu

e tam zawsze sie puszczaly,puszczaja i beda sie puszczac. maja to we krwi ze musza sie puszczac, musza przeciez miec jakies cele w zyciu, o czyms myslec celem jest zawsze dla nich nastepny stosunek, a miedzy jednym a drugim stosunkiem mysla o sexie. oczywiscie zdarzaja sie tez prawdziwe kobiety ktore szanujemy.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

7
0
~znawca 2012-11-09 (12:48) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 33 minuty temu

A najgorsze ,że większość nosi zajsrane gacie!

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

2
2
~kara1953 2012-11-09 (13:21) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 1 minutę temu

media je tak wykształciły. No więc macie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
2
~znak 2012-11-09 (13:03) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 18 minut temu

A po co komu baba ?Jestem przystojny,mam dobrą prace,mam czas na wszystko a jak mnie najdzie ochota,to korzystam z usług pań które robią to bez marudzenia i zbędnych scenek wychodzi taniej a niżeli wydawać codziennie kasę na zachcianki partnerki i tracić czas który można spożytkować w ciekawy sposób a nie na słuchaniu marudzenia i kłuceniu się:) Cieszę się życiem i uważam związki są dla frajerów Współczesne kobiety są nic nie warte może gdzieś uchowały się jeszcze te które mają trochę rozumu ale wcześniej byłem z paroma kobietami i uważam,że to jedynie mit

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

3
2
~_ONA_22 2012-11-09 (11:26) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 7 godzin i 55 minut temu

Irytujące są takie artykuły!!! Krew się w człowieku gotuje jak czyta takie pierdoły......w dodatku krzywdzące kobiety "porządne" Pijące tylko od święta i dobrze się prowadzące.....dlaczego nie zwrócicie uwagi na to jak zachowują się mężczyźni (oczywiście nie wszyscy, bo według mnie każdy jest inny i nie zasługuje na krzywdzące komentarze kierowane w kierunku ogułu).....kobiety są różne nie mówie że w artykule nie ma ziarenka prawdy bo bywają i takie opisane w tym tekście ale po cholere pisać że każda kobieta idąca z duchem czasu jest taka siaka czy owaka. Autor artykułu jak nie ma czego się czepić albo o czym pisać to niech zajmnie się problemami naprawdę dotykającymi nasze społeczeństwo jak głód czy wysokie bezrobocie lub coś w tym stylu a nie szuka problemu tam gdzie go nie ma:P

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

2
1
~Józek z Lubliona 2012-11-09 (13:59) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 5 godzin i 22 minuty temu

Takie są współczesne kobiety - grubsze, bardziej rozpasane seksualnie i pijane..... "Sodomia i Gomoria", tak ponoć kiedyś oceniano takie ... przypadki. Tak to prawda, to staje się juz faktem, że te piekne, ponoć rozumne, inteligentne kobiety w tym pościgu .... szczurów zatracaja sie coraz bardziej. Ponoć bardziej odporne, bardziej przewidujące swoim zachowanie udowadniają zupenie coś innego, coś odwrotnego. Kobiety najprawdopodobniej w tym wszystkim zapomniały o tym, że nie można byc jednocześnie biznes women, być zawsze śliczną, zadbaną, wypoczęta kobietą, żoną .... matką. Niestety życie jest najsprawiedliwszym sędzią i bardzo często i bardzo szybko odziera zarówno kobiety, jak również mężczyzny z wszelakich zudzeń. Jeśli jednak mężczyźni, ci niby słabsi jakoś sobie z tym wszystkim radzą, to kobiety juz niestety... nie, nie radzą sobie. Coraz więcej jest wszelkiego rodzaju frustracji, ganiania po przeróżnego rodzaju... "gabinetach".... Mężczyzna po czterdziestce jest jeszcze wszędzie .... mile widziany, ale z kobietami to juz różnie to bywa, oj róznie...... Próbuja to nadrabiać... "mina", jakimiś ... śmiesznymi w ostateczności ... ruchami..... Widać wyraźnie, że są ... zagubione, że staja sie coraz bardziej eliminowane z życia, że jako emancypantki nie odnajduja się we współczesnym życiu, że nie radzą sobie jako biznes women, jako koleżanka, jako nażeczona, jako matka, jako ....żona.... Popatrzcie tylko na swoje i na otaczające was ... mażeństwa, czy też ludzi .... udających, że sa małżeństwem.... Od razu rozpoznasz, kto jest kto....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
3
~mareczek 2012-11-09 (12:28) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 53 minuty temu

A ja uważam że kobiety sa dobre i kochane ale pod warunkiem że nie przesadzają z tym noszeniem brody powyżej nosa i tym feminizmem. One są kochane ale tylko jeśli wypełniają swoją funkcję w stadzie czyli społeczeństwie. Ja nie lubię jak baba rządzi, bo wtedy to mnie zaraz szlak trafia i nie dlatego że rządzi tylko o tragiczne w skutkach efekty jej rządów. Zresztą jedna z nich raz już zarządziła i zerwała nieposłusznie jabłko z drzewa i do dziś mamy tego opłakane efekty. Dlatego kobietki lepiej niech czynią swoją powinność i za dużo nieplotkują. Acha i jeszcze jedno: nie wysiadywać mi za długo w łazience przed lustrem tylko proszę biegusiem z uśmiechem i śpiewem na ustach oczywiście do sklepu po rzodkiewkę bo zupka sie szykuje.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

1
2
~Pan Starszy 2012-11-09 (19:59) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 23 godziny i 22 minuty temu

pytanie do mężczyzn: ilu z Was swoim zachowaniem - niekoniecznie agresywnym czy chamskim, ale np. ucieczką bez przepraszam, kłamstwem, zdradą, brakiem szacunku, własnym egocentryzmem i uprzedmiotowieniem - zraniło kobietę? Czemu Wy się w takim razie dziwicie, że kobiety próbują swoją agresywnością, swoim męskim zachowaniem Was naśladować? Nikt nie chce być słaby i cierpieć, ani tym bardziej doświadczać uczucia upokorzenia. Pomyślnie o tym następnym razem jak postanowicie źle potraktować kobietę. W końcu bardzo wielu z Was będzie miało kiedyś córki, które też ktoś postanowi przez własny egoizm skrzywidzić.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
10
~Adam 2012-11-09 (10:56) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 8 godzin i 25 minut temu

Zawsze pokrzywdzone "Matki Polki"psychicznie maltretowane sieroty Europy uciskane odkąd zeszłyście z drzewa kobiety RP. Przeprowadźcie się do krajów Arabskich niech Islam będzie waszym orędownikiem. Spotkacie tam wielu prawdziwych mężczyzn z "jajami" Oni wam pomogą,wyzwolą od ucisku,docenią. Jedzcie tam wszystkie feministki świata.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

2
0
~BOB1 2012-11-09 (13:29) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 5 godzin i 52 minuty temu

Adam był szczęśliwy do pewnego momentu ...... zgadnijcie jakiego ??? Diabeł w tym na pewno palce swoje maczał obdarzając go Ewą............... i się zaczęło piekło !!!!??? Amen .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~robimar 2012-11-09 (13:10) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 11 minut temu

Kobiety Swingujcie, róbcie GB :) Ja z moją żoną się tak bawimy razem i jest super!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~blondynka 2012-11-09 (13:46) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 5 godzin i 35 minut temu

gowno prawda,chuda czy gruba jak sie nie uklada w zyciu seksualnym to norma ze kazdy szuka drugiego chlopaka ,moze w ten sposob sie szybciej zaspokoi i zakocha!!!!!wiadomo ze kazdy pragnie byc tylko z tym jednym ale jesli jest zle to po co chwile marnowa isc do drugiego i bedzie git!!!!o takich rzeczach trzeba rozmawaic albo na siebie krzyczec inaczej nic nie wyjdzie,bo w koncyu wybuchnie na serio wojna!!!!!!raz zdradzi on raz zdradzi ona i bedzie hit lata!!!!!!!!

odpowiedz

akceptuję regulamin