WP Facet

Polecane
Tematy
Ciekawostki
22.12.06 (10:50)

Piękne i rozebrane - Erotyczne skandale miss piękności

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(AP)

Miss USA, podczas tegorocznej gali wyborów na amerykańską piękność roku zrobiła furorę. Jednak wpadła w kłopoty po tym, jak wyszło na jaw, że jeszcze przed wyborami i zaraz po nich, delikatnie mówiąc, lekko się prowadziła. Groźba odebrania tytułu do była więcej niż realna

Zachowanie Tary Conner - amerykańskiej miss i poważnej kandydatki do tytułu Miss Universum doprowadziło do szewskiej pasji purytańskiego miliardera - Donalda Trumpa. Pech chciał, że to właśnie Donald Trump jest fundatorem organizacji Miss Universum. Trump zażądał odebrania Conner tytułu miss USA i pozbawienia jej wszelkich honorów oraz wyciągnięcia prawnych konsekwencji związanych z zachowaniem amerykańskiej królowej piękności.

Grzechy i grzeszki miss USA

Tara Conner (fot. )
Podziel się

Do najważniejszych i udowodnionych wybryków Tary Conner - miss stanu Kentucky, do grzechów, które obciążają je konto, należy głównie spożywanie alkoholu przed ukończeniem 21 roku życia. Niejednokrotnie widziano ją na zakrapianych imprezach w barach i dyskotekach, a amerykańskie prawo surowo zakazuje spożywania alkoholu przed ukończeniem 21 roku życia. Oczywiście szybko pojawiły się także inne oszczerstwa, w tym stawiane przez popularny New York Post zarzut, że Tara nie stroniła od tabletek ekstazy, a według tajemniczych informatorów gazety nawet zażywała kokainę.
Podobno, podczas konkursu na Miss USA Tarę Conner znienawidziły wszystkie pozostałe uczestniczki wyborów. Według amerykańskich mediów, cytowanych przez newsru.co.il Tara poszła do łóżka z Trevisem Berkerem, jurorami i właścicielami klubu, w którym rozgrywał się konkurs. Mało tego, obecna miss USA posądzana jest o uprawianie seksu z didżejami z MTV, znanymi baseballistami i hollywoodzkimi aktorami. Wszystko podobno po to, by zdobyć tytuł. Sama Paris Hilton, która mogłaby być negatywnym wzorem dla Tary Conner, pewnie po jakimś spotkaniu w nocnym klubie, powiedziała ponoć, że boi się miss USA i że zastanawia się nad wzmocnieniem swojej ochrony, jeśli miałoby dochodzić do konfrontacji z panną Tarą. Dotąd Stany Zjednoczone nie słyszały o podobnych przypadkach - nie słyszały - bądź nie nagłaśniały… Może poprzednie miss kontaktowały się z redaktorami i dziennikarzami?

[

Podziel się

]( http://facet.wp.pl/gid,8661922,kat,1007873,galeriazdjecie.html )
Szefa trafił szlag

Właściciel Miss Universe Organization - Donald Trump dostał białej gorączki, jak po konkursie dowiedział się o zakulisowych grach laureatki i o tym jak prowadziła się podczas konkursu na Miss USA. Trump, w rozmowie z New York Post podkreślał, że tysiące młodych amerykańskich dziewczyn biorą przykład z Miss USA i niedopuszczalne jest, żeby osoba uznawana za publiczną prowadziła skandaliczny tryb życia. Miss powinna swoją osobą reprezentować określony poziom i wyskoki e standardy, których oczekują organizatorzy stanowych, krajowych i międzynarodowych konkursów/ Trump w swoich wypowiedziach dla prasy sugerował także, że należy odebrać Tarze Conner tytuł Miss USA. Wtedy miss USA zostałaby najpiękniejsza dziewczyna Kalifornii.
Trump przede wszystkim trzymał się argumentu, że Miss USA tuż po wyborach upijała się nowojorskich barach. Trump mógł doprowadzić do tego, by Tarze zabrać tytuł. Jednak po osobistym spotkaniu z miss, zaniechał swoich kroków. Na konferencji prasowej w przedostatnim tygodniu grudnia powiedział, że zawsze trzeba dać człowiekowi drugą szansę. I dał. Wielkodusznie i autorytarnie postanowił nie odbierać tytuł Miss USA Tarze Conner.

mba

Polub WP Facet
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
Wow!
Ważne
Słabe
Straszne
Podziel się na Facebooku