Trwa ładowanie...

10 gwiazd na Dzień Babci!

10 gwiazd na Dzień Babci!Źródło: ONS
d34e43w
d34e43w

Dzisiaj Dzień Babci! Z tej okazji, chcielibyśmy życzyć najlepszego wszystkim babciom na świecie! Dużo spokoju, pogody ducha, radości z zasłużonego odpoczynku dla tych babć, które są już na emeryturze oraz tych co planują w najbliższym czasie dołączyć do grona emerytowanych obywatelek.

Poruszywszy tak zgrabnie temat emerytury, chcemy przedstawić wam kilka pań, które wręcz się jej domagają. Większość z nich jest bardzo młoda, a już zdołały zmęczyć nas swoją osobą do tego stopnia, że wolelibyśmy, aby przeszły na zasłużony odpoczynek.

Inne panie całe życie pojawiały się na okładkach magazynów i za żadne skarby nie chcą zrezygnować z wymoszczonej pozycji. Mimo swojego wieku i wciąż narastającej konkurencji ani myślą o zejściu ze sceny... a powinny.

Wszystkie te gwiazdy na tyle często pojawiają się w mediach, że na pewno muszą już być tym zmęczone, zupełnie tak jak my... Dlatego właśnie życzy im wszystkiego najlepszego w Dniu Babci i liczymy na to, że w przyszłym roku będziemy mogli zrobić to ponownie zobacza przyszłe medialne babcie...

d34e43w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34e43w