Trwa ładowanie...
dl8sb2y

10 rzeczy, które sprawiają facetom najwięcej przyjemności

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10 rzeczy, które sprawiają facetom najwięcej przyjemności
(Jupiterimages)
dl8sb2y

* Dążenie do przyjemności kieruje większością ludzkich działań (nie tylko męskich!). Choć zagorzali zwolennicy wszelkiego umiarkowania zawołają zapewne o pomstę do nieba, my stwierdzamy niepodważalny fakt – natury nie można oszukać!*

I jeżeli, ktoś postawi nam za wzór jakiegokolwiek ascetę, eremitę, czy innego propagatora oraz praktyka wstrzemięźliwości, możemy jedynie z uznaniem pochylić przed nim czoło, w gruncie duszy uśmiechając się do siebie w zastanowieniu ileż to przyjemności musi sprawiać mu to umartwianie.

Być może ta przyjemność ma bardziej mistyczny charakter, osadzony w wieczności, ale zawsze jest to przyjemność.

dl8sb2y

Jednak, co Nam tutaj rozprawiać o wieczności. Pozostańmy przy sprawach doczesnych. W ten piękny, sierpniowy, upalny dzień, zza którego zaczyna już na nas spoglądać weekend, zastanówmy się co takiego sprawia największą przyjemność facetom:

WŁAŚNIE TO SPRAWIA FACETOM PRZYJEMNOŚĆ >>

10. Zimne piwo w upalny dzień.

Nie to, żeby autor sugerował się pogodą, ale dobrze schłodzone piwko w upalny dzień, to jedno z największych (całe szczęście dość łatwo mogących się spełnić) pragnień, które targają umysłem faceta.

dl8sb2y

Jednak spójrzmy na piwo trochę bardziej symbolicznie. To nie tylko wspaniały, smaczny i chłodzący napój w gorący dzień. Piwo to pewien styl życia i forma spędzania czasu.

Wyjście na piwo z kumplami, by w męskim gronie nad kufelkiem złocistego płynu pogadać, pośmiać się i najzwyczajniej w świecie odprężyć, to nie tylko sposób na zabawę.

W tym zawiera się głębszy sens. Jest to w pewien sposób prysznic zmywający z facetów, kleisty pot rzeczywistości. Bezcenne czytaj więcej...

dl8sb2y

Podziel się opinią

Share
dl8sb2y
dl8sb2y