Trwa ładowanie...

10 rzeczy, za które chcesz ją zabić!

10 rzeczy, za które chcesz ją zabić!Źródło: Jupiterimages
d3khdhf
d3khdhf

Co do tego, że mężczyźni kochają kobiety nie ma najmniejszych wątpliwości. Uwielbiają ich ciepło, zapach, kształty i sposób poruszania się. Jest w nich coś, co sprawia że wydają się być istotami z innej planety.

Jednak bądźmy szczerzy, często nie potrafimy z nimi żyć, ale co gorsze nie możemy żyć bez nich. Dlaczego tak jest? Skąd te konflikty? Choć wina, jak zawsze leży po obu stronach, to jednak faceci potępiani są na każdym kroku. Powstały już setki artykułów o tym które zachowania facetów i jakie cechy męskiego charakteru denerwują kobiety, artykuły o tym co je drażni i jak im dogodzić.

Nadszedł czas, aby spojrzeć na sprawę z innej, lepszej, męskiej strony. Dość już mamy wiecznego pokornego znoszenia przytyków. Dziś my przedstawiamy dziesięć kobiecych nawyków, które mogą doprowadzić mężczyznę na skraj szaleństwa.

d3khdhf

10. Jestem sprytna i wybitna

Niezależnie od tego jak dobry i szlachetny jesteś, ona zawsze będzie ponad Tobą. Świętsza od Ojca Dyrektora i czystsza od Dziewicy Orleańskiej. Nie flirtuje, nie ogląda się za facetami, nie ma przed tobą tajemnic. A przynajmniej uparcie tak twierdzi.

Gratulujemy paniom, które faktycznie żyją według żelaznych reguł, ale reszta powinna zrzucić kamuflaż i przyznać się do własnych słabostek. Ostatecznie kobieta też ma prawo zaszaleć i niejeden mężczyzna potrafi to zrozumieć czytaj więcej...

Zobacz również:

Na co one wydają Twoje pieniądze...
Źródło: Na co one wydają Twoje pieniądze...
d3khdhf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3khdhf