Trwa ładowanie...

10 sposobów na Walentynki

Share
10 sposobów na Walentynki
d47zw4k

14.02.2007 - kolejne „Święto Zakochanych” lub kolejny dzień, który przysparza ludzi o białą gorączkę. Jak każdy temat, także i ten, ma swoich zwolenników i przeciwników, chociaż tych ostatnich wydaje się być coraz więcej. Walentynki zostały zaciągnięte z kultury anglosaskiej w latach 90-tych i przechodząc małą metamorfozę, zawędrowały do czasów czwartej RP. Niegdyś był to czas, kiedy najprostszy podarunek sprawiał wiele radości. Rzeczywistość pokazuje jednak inaczej i zwykły - tani prezent może już nie zrobić wrażenia.

Obecny rynek jest tak bardzo rozbudowany pod względem asortymentu, że nie ma problemu z wyborem upominku. Dla tych bardziej kreatywnych możliwości jest znacznie więcej. Bardzo topowe stały się wycieczki, wizyty w drogich restauracjach oraz wszelkie rzeczy niekonwencjonalne. Oczywiście dla tych, którzy nie noszą w portfelu złotych kart kredytowych, droga także nie jest zamknięta. Pomysł typu „zrób to sam” może okazać się o wiele bardziej doceniony niż Rolex wysadzany diamentami. Przygotowanie samemu egzotycznej potrawy, świece i na koniec aromatyczna kąpiel, jest pięknym początkiem długiego wieczoru.

d47zw4k

Ale co z tymi, którzy w ten dzień siedzą zamknięci w czterech ścianach? Na szczęście bez większych problemów można bawić się równie dobrze samemu. Trochę inwencji i otwiera się przed nami wachlarz możliwości. Otóż sytuacja tych osób nie jest odosobniona, chociaż większości z nich właśnie taka się wydaje. Jest coraz więcej klubów, które zrzeszają samotne osoby i stwarzają im możliwość spędzenia miłego dnia. Należy przyjąć strategię Johnego Bravo i bez kompleksów ruszyć na wieczorną przygodę. Dla tych, którzy nie mają wrodzonej zdolności uwodzenia, pozostaje umówienie się na randkę przez internet.

Podsumowując to wszystko należy jednak pamiętać, że prezent nie musi być drogi, aby zrobił komuś przyjemność. Każdy z nich zostanie właściwie doceniony przez szczerą, kochającą osobę. Czasami zwykły uśmiech, spacer czy gorący pocałunek może być właśnie tym, niezapomnianym upominkiem, który zostaje w pamięci do końca życia. Jeśli się kogoś faktycznie darzy miłością, Św. Walenty jest patronatem związku każdego dnia a nie tylko 14 lutego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

*Od swojej dziewczyny oczekujesz >>Od swojej dziewczyny oczekujesz >>*

d47zw4k

Podziel się opinią

Share
d47zw4k
d47zw4k