Trwa ładowanie...
d34td28
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Ciekawostki

14-latek pobił rekord picia na umór!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
14-latek pobił rekord picia na umór!
(Jupiterimages)
d34td28

Smutny rekord picia na umór - po niemiecku nazywa się to "Komasaufen" - pobił pewien niemiecki 14-latek z Dolnej Saksonii, u którego zmierzono 4,9 promila - poinformowała we wtorek niemiecka policja.

Chłopak przyszedł na imprezę z dwiema butelkami wódki i jedną po drugiej wypił duszkiem. Następnie wyrwał koledze z ręki kolejną butelkę i ją też opróżnił do dna. Po tym "wyczynie" wyszedł z przyjęcia.

Kilka godzin później nieprzytomnego chłopca zauważył na ulicy przypadkowy przechodzień. Na szczęście pomoc lekarska przyszła na czas. Dializa uratowała młodocianemu pijakowi życie.

Nie ustalono jeszcze, skąd 14-latek miał alkohol. Zostanie w tej sprawie przesłuchany, kiedy wyjdzie ze szpitala. Prokuratura nie wyklucza wszczęcia postępowania przeciwko osobom, które udostępniły chłopakowi wódkę.

(PAP)az/ mc/

d34td28

Podziel się opinią

Share

d34td28

d34td28