Trwa ładowanie...

15 przerobionych gwiazd!

15 przerobionych gwiazd!Źródło: Jupiterimages
d2z170y
d2z170y

Piersi, które rosną w zaskakującym tempie, kurczące się nosy albo niezwykle szybkie odchudzanie. To nie czary tylko efekty pracy chirurgów, którym poddały się gwiazdy, aby móc czuć się pięknie. Kto pozwolił sobie na uplastycznienie ciała, a kto zdecydował się na „dopompowanie zderzaków”?

Dbanie o wygląd za pomocą dostępnych kosmetyków i suplementów diety nie zawsze wystarcza, dlatego kobiety, które stać na to, aby zmienić się w mgnieniu oka za pomocą skalpela, podejmują takie kroki.

Dotychczas takie operacje były tematem tabu a gwiazdy, które je przeszły zaprzeczały jak tylko mogły, że ich niedoskonałości zostały nieco poprawione. Dzisiaj już nikt nie wstydzi się mówić o zmianach jakich chirurdzy dokonali w ich ciele, wręcz przeciwnie – takie operacje są powodem do dumy. Poprawa niedoskonałości dodaje kobietom pewności siebie, sprawia, że pozbywają się one kompleksów i stają się bardziej przebojowe.

d2z170y

Przemiana fizyczna sprawia bowiem, że kobieta przechodzi także wewnętrzna metamorfozę. Mimo, że ingerencja chirurga wymaga nie tylko dużo pieniędzy ale także wiele odwagi i odporności na pooperacyjny ból - kobiety coraz częściej decydują się na maskowanie niedoskonałości. Gwiazdy są ciągle obserwowane, nic więc dziwnego, że chcą być piękne, nieskazitelne i niemalże doskonałe…

Pragną wzbudzać pożądanie i doprowadzać do szału mężczyzn. Operacja plastyczna nie jest tylko i wyłącznie krokiem, na który decyduje się kobieta, aby czuć się lepiej. Dla kogo, więc dokonują takich poświęceń? Faceci – dla nich właśnie kobiety pragną być piękne czytaj więcej...

d2z170y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z170y