Trwa ładowanie...

300 orgazmów na dobę

Share
300 orgazmów na dobę
Źródło: Jupiterimages
d30tvql

Kiedy tysiące kobiet na świecie symuluje szczytowanie podczas stosunku, Michelle Thompson musi udawać, że nie osiąga orgazmu. Czterdziestoletnia Angielka cierpi na syndrom uporczywego podniecenia seksualnego. Każdego dnia osiąga nawet trzysta intensywnych orgazmów, nawet stojąc w sklepowej kolejce.

Syndrom uporczywego podniecenia seksualnego to niezwykle rzadkie schorzenie. Michelle dowiedziała się, że cierpi na nie, oglądając telewizyjny reportaż poświęcony kobiecie mającej podobne dolegliwości. Wcześniej swoją przypadłość tłumaczyła po prostu nadmiernym seksualnym apetytem. Co ciekawe, czterdziestoletnia dziś samotna matka z północnej Anglii, po raz pierwszy usłyszała o chorobie w wieku 37 lat. Syndrom zaś prześladuje ją już od dziecka.

Szukając pomocy u specjalistów, Thompson dowiedziała się, że jej permanentne podniecenie jest rezultatem bliżej niezbadanej dysfunkcji układu limbicznego. "Nie ma na to lekarstwa, ale ja nauczyłam się maskować objawy. Kiedy mam orgazm w miejscu publicznym, zaczynam chichotać i się czerwienię" - wyznaje.

d30tvql

Myli się każdy, kto sądzi, że życie Michelle upływa w niekończącej się ekstazie. Syndrom uporczywego podniecenia bardzo komplikuje funkcjonowanie chorych w społeczeństwie. Pozostając w stanie nieustającego pobudzenia, są wyjątkowo podatni na zewnętrzne bodźce. W efekcie nawet tak zwyczajne czynności jak mycie głowy czy jazda samochodem mogą doprowadzić do erotycznego szczytowania. "Najbardziej zażenowana czułam się podczas wizyty w supermarkecie, kiedy jeden ze sprzedawców stał cały czas przy mnie" - wspomina Thompson. "Nagle naszło mnie to uczucie i wiedziałam, że za chwilę przeżyję orgazm. Starałam się udać w inne miejsce, ale sprzedawca nie chciał się odczepić. Doszłam więc na jego oczach. Trzeba było widzieć jego minę".

Dokument "300 orgazmów na dobę" opowiada o codziennym życiu Michelle Thompson. Śledząc kobietę w jej rodzinnym miasteczku Nelson, widz może przyjrzeć się, jak trudno jest funkcjonować w sytuacji, gdy najbardziej intymne doznania stają się częścią powszedniego dnia i są przeżywane nawet po trzysta razy.

film dokumentalny
Szwecja, 2006, 45 min.
Najbliższa emisja:

26.11, pt, godz. 21.05

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d30tvql

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30tvql
d30tvql