Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
telefon komórkowy
20-08-2019 13:20

5 ciekawych funkcji Samsunga Galaxy Note 10, o których zapewne nie wiedziałeś

Dzisiaj telefon służy nam nie tylko do rozmów czy pisania SMSów, ale także wielu innych czynności, które do tej pory zwykle wykonywaliśmy na komputerze. Samsung Galaxy Note 10 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, udostępniając wiele ciekawych funkcji i opcji, które możemy wykorzystywać zarówno dla naszej przyjemności, jak i w celach biznesowych. Oto pięć najciekawszych przykładów, dla których warto rozważyć zakup tego telefonu.

5 ciekawych funkcji Samsunga Galaxy Note 10, o których zapewne nie wiedziałeśŹródło: Materiały prasowe
d1pv7rz
d1pv7rz

1.Współpraca z Windows 10
2.Funkcje edytorskie dla filmów video
3.Tryb DeX
4.Nagrywanie ekranowe pod kątem streamów
5.PlayGalaxy Link

1.Współpraca z Windows 10

Dzięki opcji Link to Windows każdy posiadacz Samsung Galaxy Note 10 jest w stanie połączyć swój telefon z komputerem, o ile działa na nim Windows 10. Połączenie jest zdalne i umożliwia odbieranie komunikatów i powiadomień z telefonu bezpośrednio na ekranie komputera czy laptopa. Umożliwia nam to pełną interakcję z powiadomieniami poprzez komputer, a także np. odpisanie na wiadomość z jego poziomu. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem: https://allegro.pl/kategoria/samsung-galaxy-note-10-261762.

2.Funkcje edytorskie dla filmów video

Dzięki Live Focus Video jesteśmy w stanie regulować głębię ostrości filmu w trakcie jego nagrywania, podobnie jak w przypadku zdjęć. Zmianie ulec może również sam dźwięk nagrywanego materiału, ponieważ dzięki funkcji zoom audio jesteśmy w stanie zbierać także dźwięki z otoczenia. Dodatkowym atutem Samsung Galaxy s10 jest także prosty edytor filmowy, umożliwiający edycję i montaż klipów video. W ramach obróbki możemy przycinać, łączyć i zmieniać parametry graficzne pojedynczych filmów, tworząc z nich dłuższy materiał. Więcej na ten temat znajdziesz na https://allegro.pl/kategoria/samsung-galaxy-note-10-261763.

3.Tryb DeX

Nowy, zmieniony DeX nie wymusza już korzystania z dodatkowego monitora czy urządzeń peryferyjnych. Teraz możemy uruchomić to na komputerze - zarówno pececie, jak i Macu. Połączenie urządzeń jest banalne, ponieważ wymaga jedynie kabla USB. Jego działanie przypomina trochę uruchomienie maszyny wirtualnej na desktopie, co umożliwia proste przeglądanie zawartości telefonu, SMSów i innych wiadomości, a także dzielenie plików pomiędzy systemami komputera i telefonu.

d1pv7rz

4.Nagrywanie ekranowe pod kątem streamów

Jest to opcja szczególnie przydatna dla osób zajmujących się streamowaniem gier, wykonywaniem vlogów czy poradników na żywo i tworzeniem innych, podobnych multimediów. Poza nagrywaniem ekranu Samsung Galaxy s10 umożliwia również naniesienie layoutu - ramki z twarzą osoby nagrywającej, dzięki czemu streamujący gracz nie musi poddawać video dodatkowej obróbce. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej, zajrzyj na adres https://allegro.pl/kategoria/samsung-galaxy-s10-260666.

5.PlayGalaxy Link

Jest to mało popularna opcja, jednak warto poświęcić jej chwilę uwagi. PlayGalaxy Link umożliwia rozpoczęcie gry na komputerze, a kontynuowanie jej na naszym smartfonie. Na ten moment ciężko powiedzieć, w jakie tytuły będziemy w stanie zagrać w ten sposób, jednak biorąc pod uwagę współpracę Samsunga z Microsoftem niewykluczone, że opcja obejmie tytuły z Xbox One.

Samsung Galaxy Note 10 to niewątpliwie telefon warty uwagi. Świetnie sprawdzi się zarówno w rękach nastolatka, jak i poważnego biznesmena, a dzięki dużej funkcjonalności będzie w stanie spełnić wymagania każdej grupy odbiorców. Z tego względu, jeżeli planujemy wymianę naszego smartfona na nowy, zdecydowanie warto uważniej przyjrzeć się, a najlepiej także przetestować Galaxy s10.

d1pv7rz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pv7rz