Trwa ładowanie...

5 powodów dlaczego warto rozstać się z kobietą

Share
5 powodów dlaczego warto rozstać się z kobietą
Źródło: Jupiterimages
d3rqms5

Najgorsze co się może przydarzyć to nostalgia w związku. Kiedy nie mamy ochoty na seks z partnerką czy zwyczajnie nie chce nam się iść do kina na romantyczny seans to jest to czas kiedy życie mówi do nas „zrób coś z tym”.

Mężczyźni mają już w swojej naturze, że nie potrafią żyć w pojedynkę. Owszem, na krótką metę taki model singla całkiem dobrze się sprawdza ale wszyscy dążymy do czegoś bardziej stabilnego. Kiedy już znajdziemy tą „wymarzoną” partnerkę i wszystko układa się jak w filmach następuje kolejny etap, który nazywa się – nuda. Oczywiście znajdą się tacy, którzy skrytykują taką tezę ale rozejrzyjcie się dookoła i sami zobaczcie ile bliskich wam osób ma taki problem….

Przedstawiamy zatem 5 powodów dla których warto pozostawić swoją partnerkę i udać się na dalsze poszukiwania.

1. Nuda w związku

Jeśli wasze spotkania ograniczają się do oglądania filmów na dwóch różnych laptopach i słowach wypowiadanych na siłę aby zabić ciszę to czas najwyższy na zmianę otoczenia.

d3rqms5

2. Zdrada

To oczywisty powód. Nie ma w tych tematach wybaczenia. Pamiętajcie,że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona zrobi to jeszcze raz. Brak zaufania zniszczy was prędzej czy później. Lepiej podjąć tą decyzję zawczasu.

3. Jeśli często mówi o twoim koledze

Niestety ale czasami nie możemy ufać nawet najlepszemu przyjacielowi. Kobieta jeśli chce to zdobędzie każdego faceta. Ma takie narzędzia, które sforsują nawet największą bramę. Jeśli zauważysz, że zaczyna się interesować twoimi kolegami, staraj się z nią porozmawiać. Jeśli będzie to nagminne to po prostu się rozstańcie.

4. Jej rodzina cię nie akceptuje

To poważny problem, którego nie można lekceważyć. Wszyscy znamy przypadki, w których da się mocno zauważyć, że jedna z osób jest nieakceptowana przez rodzinę. Ciężko z tym żyć, tym bardziej, że możesz być pewien, że nakłaniają ją do rozstania z tobą i piętnują twoje złe cechy. W takim przypadku może uratować sytuacje wspólna rozmowa oraz miłość, jednak to często nie wystarcza. Jeśli źle się czujesz w towarzystwie bliskich jej osób to zrezygnuj i nie brnij dalej.

5. Ona - „Dlaczego tak mało zarabiasz”

Mężczyźni lubią dobrze zarabiać ale droga do dużych pieniędzy, do kariery nie jest usłana różami. Najlepiej, kiedy to ty sam stawiasz zawodowe wymagania przed sobą. Partnerka powinna trzymać kciuki za twój rozwój i dopingować w tym. Jeśli jednak naciska na ciebie w negatywnym tego słowa znaczeniu, stawia przed tobą kryteria finansowe dla których jest w stanie dalej z tobą być, trwoni pieniądze na lewo i prawą to nie jest to komfortowa sytuacja. Taka kobieta nigdy się nie zmieni!

Można mnożyć podobne rankingi i zestawienia. Można powiedzieć, że w związku najważniejsza jest miłość i jest to oczywiście bezwzględnie prawdą. Trzeba naturalnie analizować życie i patrzeć na nie również racjonalnie. Jeśli w najlepszym związku powstaje jeden z ww. problemów, to jest on na liście tych, skazanych na porażkę.

d3rqms5

Podziel się opinią

Share
d3rqms5
d3rqms5