Trwa ładowanie...

7 grzechów głównych faceta

7 grzechów głównych facetaŹródło: Jupiterimages
d4dq0bq
d4dq0bq

Co najbardziej irytuje kobiety w odniesieniu do męskich cech charakteru? Jest parę rzeczy, które zniechęcają kobiety i sprawiają że, ich ciśnienie się podnosi. Warto je znać. Ułatwi to wspólne życie i pomoże ograniczyć liczbę kłótni.

1)Krzyczy.

Nie istnieje nic mniej seksownego, od krzyczącego mężczyzny. Facet, który podnosi głos traci dużo w oczach kobiety. Zdecydowanie, czyni go to mało atrakcyjnym, dla płci przeciwnej.

Oczywiście istnieją sytuację, w których można stracić cierpliwość. Nie należy jednak tego nadmiernie wykorzystywać, gdyż z czasem przestaje to robić odpowiednie wrażenie i zaczyna być żałosne. Opanowanie należy do męskich atutów, czego nie można powiedzieć o paniach. Nie wskazane jest tu zamienianie się rolami. Pan histeryk nie budzi grozy, lecz co najwyżej politowanie. Podnoszenie głosu jest wyjątkowo niemęskie i aseksualne.

d4dq0bq

2) Spóźnia się.

Warto zastanowić się, jaki sygnał wysyłamy partnerce, spóźniając się na wcześniej umówione spotkanie. Brak punktualności jest odczytywana przez płeć piękną jako brak szacunku. A facet, który nie potrafi uszanować tego co ma, nie jest traktowany poważnie. Wszystko zależny od danego przypadku. Niektóre panie, potrafią przymrużyć na to oko. I po prostu wychodzą z domu później.

U innych wraz z czasem rośnie irytacja i wymieniają takiego partnera na innego, lepiej zorganizowanego poznaj pozostałe 5 grzechów...

d4dq0bq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dq0bq