Trwa ładowanie...
d1nd784
22-01-2013 12:13

8 tekstów na podryw, które nigdy nie działają!

d1nd784

Mimo wielu publikacji na ten temat, nadal istnieją faceci, którzy nie wiedzą, że pierwszych kilka sekund ich interakcji z nowo poznaną kobietą wcale nie musiałoby kolejny raz okazać się totalnym fiaskiem, jeśli tylko nie zaczęliby się odzywać. Są kobiety, które uwielbiają żartownisiów bądź pewnych siebie "złych chłopców", jednak większość ma dość zaczepek ze strony nachalnych mężczyzn, próbujących je złapać na najgorszy z możliwych tekstów. Oto osiem przykładów zagajeń, które nigdy nie działają.

1. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy chcesz ją przegapić?

Teoretycznie to może zadziałać, w praktyce ona zacznie się bać, gdy tylko usłyszy słowo "miłość". Jeśli nawet trzyma w dłoni tanie romansidło, a ty jesteś wysokim przystojnym brunetem... to i tak lepiej tego nie mów. Nic nie mów. Może lepiej poczekaj, aż ona coś powie.

2. Głosy w mojej głowie powiedziały mi, że mam do ciebie podejść.

Uwierz nam, przeciętne kobiety nie fantazjują o psychopatach. Inne wolą, żeby na fantazjach się skończyło. Jeszcze inne uśmiechają się pobłażliwie, zanim powiedzą, żebyś poszedł dalej gadać ze swoimi głosami. Wyraz twarzy całej reszty podrywanych w ten sposób lasek przypomina wielki znak zapytania - właśnie stałeś się "czymś dziwnym".

3. Aniołku, bolało? Jak spadałaś z nieba!

Gdy pierwszy raz słyszysz ten tekst, może wydawać ci się śmieszny. Za drugim razem uśmiechasz się - wspominając pierwszy raz. Za trzecim razem zaczyna cię irytować. Kiedy usłyszysz go po raz czwarty... przestajesz reagować. A ten "kawał" ma naprawdę długą brodę.

d1nd784

4. Chciałabyś zobaczyć coś nagle puchnącego...

Uważaj! Po pierwsze, ona może mieć gaz pieprzowy. Po drugie, napęczniały balon twojego ego można przekłuć małą szpileczką. A nic tak nie boli, jak drwiący śmiech grupki kobiet, do których podszedłeś. Wyobraź sobie, że ona odpowiada "To znowu ty, ołówkowy penisie?".

5. Masz wspaniałe nogi, spotkamy się między pierwszą a drugą?

Zobacz komentarz do tekstu numer 3, bo nam opadają ręce... Tylko tamten był mniej agresywny, ale co tam, kiedyś trafisz na nimfomankę, prawda? Próbuj dalej, powodzenia.

6. Ta sukienka świetnie na tobie leży, ale lepiej będzie wyglądała, leżąc na podłodze w mojej sypialni...

Słuchaj, jesteś pewny, że to tekst na podryw? Może ktoś, kto ci go "sprzedał" perfidnie z ciebie zażartował.

7. Masz może mapę? Bo zgubiłem się w twoich oczach...

Świetny tekst. One na pewno zawsze rzucają ci się w ramiona, wzdychają, a kiedy zaczynacie się całować... matka budzi cię, żebyś wyprowadził psa.

8. Jak na tak grubą dziewczynę, to naprawdę mało się pocisz!

Genialne, po prostu, genialne! Szczególnie jeśli ona naprawdę ma kompleksy i właśnie dobrze bawiła się na parkiecie. Nie mogłeś zwyczajnie napluć jej do drinka?

Puch, facet.wp.pl

d1nd784
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nd784