Trwa ładowanie...
doecemk
Ciekawostki

"Aguilera? Nie znam!"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Aguilera? Nie znam!"
(AFP)
doecemk

Kto to taki?

Keith Richards to bez wątpienia jedna z tych gwiazd, które mają wszystko gdzieś. Jego wybryki już nikogo nie szokują. Okazało się jednak, że jest jeszcze coś, czym gitarzysta The Rolling Stones może nas zaskoczyć.

Keith Richards ma głęboko gdzieś również swoich kolegów po fachu. Niektórych z nich nawet nie rozpoznaje! Kiedy - na jednym z ostatnich koncertów The Rollong Stones - na scenie pojawiła się Christina Aguilera, Keith myslał, że to jakaś fanka wskoczyła na scenę. Na początku nie widział jak na to zareagować. Ochroniarz nie wkroczył na scenę, a Christina zaczęła śpiewać z Jaggerem. Jakie zdziwienie musiało się pojawić na twarzy Richardsa?

doecemk

Koncert, na którym pojawiła się "Krysia", promuje ścieżke dźwiękową filmu "Rolling Stones w blasku świateł". Aguilera wykonała wraz z Jaggerem utwór "Live With Me". To jeden z wielu utworów, które pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do promowanego filmu.

Tuż po koncercie Keith przyznał się, że był bardzo zdziwiony, kiedy Christina pojawiła się na scenie. Nie wiedział jak zareagować. Kiedy Richards dowiedział się, że to Christina Aguilera, wyznał, że i tak za bardzo nie wie, kim jest ta dziewczyna. Podziwia jednak jej umiejętności wokalne. Skoro myślał, że to szalona fanka wdarła się na scenę, musiał być bardzo zaskoczony, kiedy usłyszał, jaki ma głos.

Reżyserem filmu "Rolling Stones w blasku świateł" jest Marin Scorsese.

czytaj więcej na muzyka.wp.pl

doecemk

Podziel się opinią

Share

doecemk

doecemk