Trwa ładowanie...

Akcesoria Belkina do iPhone'a 3GS - funkcjonalność i urozmaicenie

Share
Akcesoria Belkina do iPhone'a 3GS - funkcjonalność i urozmaicenie
Źródło: bing.com
d2o0hjr

Firma Belkin wprowadziła na rynek nadajnik TuneBase FM with Hands Free, który pozwala słuchać utworów z iPhone’a, ładować go i rozmawiać bez używania rąk.

Na półkach polskich sklepów zagościły również inne dodatki Belkina, stworzone z myślą o iPhonie 3GS - ładowarki samochodowe Micro i Dual oraz nowe futerały. Dystrybutorem nowych akcesoriów jest firma iSource, przedstawiciel Apple w Polsce.

Nowe akcesoria stworzone są z myślą o osobach wyczekujących iPhone’a 3GS. Jednym z nich jest TuneBase FM with Hands Free firmy Belkin, przeznaczony dla kierowców chcących rozmawiać i delektować się muzyką podczas jazdy. Urządzenie automatycznie wycisza muzykę w momencie wykrycia przychodzącego połączenia i pozwala je odebrać jednym dotknięciem przycisku.

Wbudowany mikrofon umożliwia rozmawianie przez iPhone’a bez używania rąk, a za sprawą nadajnika FM rozmówcę słychać przez głośniki samochodowego systemu stereo.

TuneBase FM with Hands Free to nie tylko zestaw głośnomówiący. Dzięki technologii ClearScan wyszukuje on częstotliwość FM, by odtwarzać muzykę z najlepszą dostępną jakością czytaj więcej na tech.wp.pl

d2o0hjr

Podziel się opinią

Share
d2o0hjr
d2o0hjr