Trwa ładowanie...
samsung
30-03-2020 13:20

Akcesoria dla biznesmena – na co postawić w 2020 roku?

Sprzęt elektroniczny wyjątkowo szybko traci na wartości, a urządzenia, które były kupione rok czy dwa lata temu, niekoniecznie będą zgodne ze współczesnymi standardami. Warto więc pomyśleć o aktualizowaniu wyposażenia – tym bardziej, że trendy zauważalnie się zmieniły. Prezentujemy urządzenia, które ułatwią pracę, zwłaszcza tę w domowym zaciszu – smartfon Samsung Galaxy S20, słuchawki Sony WF-1000XM3 czy laptop Asus ZenBook 14 Pro Duo.

Akcesoria dla biznesmena – na co postawić w 2020 roku?Źródło: pexels.com
doo2zti
doo2zti
Artykuł sponsorowany

Samsung Galaxy S20 – seria smartfonów dla najbardziej wymagających

Samsung z roku na rok odświeża swoją flagową serię Galaxy S i… cały czas zaskakuje. Najnowsza seria Samsung Galaxy S20 to trzy modele. Galaxy S20, Galaxy S20 Plus oraz najhojniej wyposażony model – Galaxy S20 Ultra.

W naszej opinii Samsung Galaxy S20 Ultra to jeden z najlepszych smartfonów dla biznesu. Oprócz bardzo mocnych podzespołów (w serii S20 wszystkie telefony dysponują podobnymi parametrami w tej kategorii), S20 Ultra to także piękny design, elegancka kolorystyka oraz duży ekran, którego przekątna wynosi aż 6,9 cala. Z kolei przedni aparat, posiadający rozdzielczość aż 40 MP, świetnie sprawdzi się przy wideokonferencjach.

Asus ZenBook 14 Pro Duo – rozwiązanie dla biznesu!

ZenBook 14 Pro Duo od firmy Asus to chyba jeden z najciekawszych (i najpiękniejszych!) laptopów dostępnych na rynku, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Przede wszystkim zwraca na siebie uwagę absolutnie innowacyjne podejście do ekranu: oprócz ekranu głównego (OLED 4K), pomiędzy klawiaturą a matrycą zainstalowany został drugi, pełnowartościowy ekran.

doo2zti

Obydwa ekrany działają tak, jak klasyczny laptop z drugim, podpiętym monitorem. Co więcej, obydwa są panelami dotykowymi, co czyni pracę znacznie wygodniejszą. Zwraca też uwagę ciekawie rozmieszczona klawiatura z oryginalnym touchpadem. Co więcej ZenBook 14 posiada podzespoły, które nadadzą się do pracy, ale również… do gier obsługujących ray tracing.

Sony WF-1000XM3 – świetne słuchawki także dla biznesmena!

Biznesmen często prowadzi rozmowy telefoniczne i wideokonferencje. Aby ułatwić sobie to zadanie – szczególnie uciążliwe np. podczas pracy w domu, w którym pracują również inni domownicy i przebywają uczące się dzieci – idealnie sprawdzą się bezprzewodowe słuchawki Sony WF-1000XM3. To urządzenie, które ma wiele zastosowań.

Słuchawki te są wyposażone w mikrofon i – dzięki połączeniu przez Bluetooth (np. z Samsung Galaxy S20) – będą wyśmienicie nadawały się do prowadzenia rozmów telefonicznych. Dysponują też zaawansowanym systemem redukcji hałasu, baterią, która może nieprzerwanie działać przez 6h i… zapewniają świetną jakość dźwięku, która pozwoli na chwilę relaksu przy muzyce.

Mobovi Tic Watch Pro – smartwatch, który przyda się w pracy

Ostatnie czasy nie są łatwe dla smartwatchy. Niemniej jest to urządzenie dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Pozwalają na monitorowanie pracy serca i są ładną ozdobą. Naszą uwagę przykuł smartwatch Mobovi TicWatch Pro.

doo2zti

Urządzenie to monitoruje szereg funkcji stanu zdrowia, posiada GPS, NFC (co nie jest standardem), ma przy tym elegancką konstrukcję i jest łatwe w personalizacji. Zegarek można połączyć ze swoim smartfonem, np. Samsung Galaxy S20 plus czy Galaxy S20 Ultra oraz innymi kompatybilnymi urządzeniami.
Sprzęt biznesmena? Postaw na najlepszy!

Rodzaj sprzętu wpływa na naszą pracę, warto więc postawić na urządzenia dobrej jakości. Smartfon Samsung Galaxy S20 (czy jego kolejne warianty Galaxy S20 Plus czy Galaxy S20 Ultra) to zaawansowane technologicznie telefony, a laptop Asus ZenBook 14 Pro Duo to najwyższej klasy komputer mobilny. Pracę ułatwią też słuchawki Sony WF-1000XM3 i smartwatch Mobovi Tic Watch Pro.

Artykuł sponsorowany

doo2zti
doo2zti