Trwa ładowanie...
20-11-2014 12:30

Akcja "dla dzieciaków"

Akcja "dla dzieciaków"Źródło: materiał prasowy
d1457z7
d1457z7

Dziś oficjalnie startuje pierwsza tego typu akcja w Polsce. Kilkudziesięciu polskich startupowców, blogerów, internetowych celebrytów i innych ludzi w większym lub mniejszym stopniu związanych z branżą internetową angażuje się w akcję, która ma na celu zebranie pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieciaków z domów dziecka. Od dziś najczęściej spotykanym w polskich mediach społecznościowych hastagiem będzie #dladzieciakow.

W akcji #dladzieciakow bierze udział 11 domów dziecka z całej Polski (z Gdyni, Luzina, Wejherowa, Liniewka Kaszubskiego, Szczecinka, Białegostoku, Poznania, Wołowa, Oświęcimia i Sanoka), w których to przebywa 241 dzieci, które mieszkają tam na stałe lub też przebywają tymczasowo. To zarówno dzieciaki, które nie mają bliskich, jak i takie, które - z różnych względów - musiały opuścić rodzinny dom.

Wszystkie te dzieciaki zostały poproszone o sporządzenie listy prezentów, które niesamowicie mocno by je ucieszyły, gdyby je zobaczyły w tym roku pod choinką. Została zorganizowana akcja, pieniądze są zbierane, a ludzie Internetu stają na głowie, aby było o niej głośno i marzenia dzieciaków zostały spełnione.

Wspomóc akcję może każdy - zarówno poprzez wpłacenie pieniędzy (choćby i złotówki) na konto akcji, jak i wszyscy ci, którzy mają ochotę pomóc w jej promocji. Wszystkie osoby, które akcję wspomogą, w tym ich wypowiedzi, nagrania i słowa wsparcia mogą zostać opublikowane na dedykowanej stronie akcji: dladzieciakow.paylane.pl

"Pomagamy, bo chcemy i możemy" - mówi Karol Zieliński, organizator i główny promotor akcji #dladzieciakow

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34092/mapa.jpeg #source=(fot. materiał prasowy)

#size=609x600#))

d1457z7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1457z7