Trwa ładowanie...
10-01-2015 12:50

Ambasadorki Miss Egzotica dla WOŚP

Ambasadorki Miss Egzotica dla WOŚPŹródło: showbiz.com.pl
ddzow0y

W niedziele 11.01 Ambasadorki z projektu Miss Egzotica 2015 będą kwestowały na ulicach Warszawy zbierając fundusze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem jest zebranie środków pieniężnych „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Ambasadorki ubrane w szarfy Miss Egzotica będą przemierzały ulice Warszawy zbierając środki pieniężne na ten szczytny cel. Współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, staje się już miłą tradycją projektu Miss Egzotica. W ubiegłym roku, Ambasadorki również brały czynny udział w działaniach. Ambasadorki wraz z organizatorami projektu, zostały zaproszone do studio, w którym będzie odbywał się Wielki Finał WOŚP. O godzinie 22.00 będą mieli Państwo okazje zobaczyć Finalistki w wejściu na żywo, ze studia TV Polskiej.

Miss Egzotica International włączyło się również do akcji WOŚP „ Rzeczy od serca”. Na aukcji została wystawiona marynarka z najnowszej kolekcji Miss Egzotica - Miss Egzotica Colletion„Be trendy for a good purpose”.

ddzow0y

Matką Marki jest projekt Miss Egzotica International, którego ideą jest prezentacja Polski jako miejsca wielokulturowego, propagowania kosmopolitycznej postawy, oraz edukacji w zakresie tolerancji i piękna jakie niesie za sobą różnorodności kulturowa, obyczajowa i społeczna. Projekt za przesłanie i ideę został odznaczony Medalem Europejskim oraz tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki przyznawanym przez BCC, Europejski Komitet Ekonomiczno Społeczny w Brukseli oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych

ddzow0y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddzow0y