Trwa ładowanie...
Anna Smolec
19-08-2011 15:59

Angelina Jolie i Brad Pitt - horoskop partnerski

Share
Angelina Jolie i Brad Pitt - horoskop partnerskiŹródło: WP.PL
d1jrr8j

Angelina Jolie ur. 4.6.1975

Liczba drogi życia 5
Liczba drogi życia o wibracji Pięć wnosi potrzebę realizacji po przez odkrywanie świata. To zgłębianie człowieka, natury i praw życia w przypadku liczby pięć odbywa się na planie zmysłów. W Piątkę wpisane jest doświadczanie dźwiękiem, słowem, smakiem, obrazem, kolorem, dotykiem itp. Piątki od najmłodszych lat są samodzielni i niezależni. Mają liczne zainteresowania, którym poświęcają każdą wolną chwilę. Ta liczba świetnie czuje się w podróży. Angelina, która też jest numerologiczne Piątką często odwiedza inne kraje, zwłaszcza Afrykę. Piątki potrzebują w swoim życiu swobody. Niezmiernie ważne jest dla Piątek także „podbijanie” świata tj. zgłębianie wszelkich cudów, jakie on oferuje. Kolejną cechą drogi życia Pięć jest altruizm, to ludzie pełni współczucia dla innych. Angelina, ambasadorka UNICEF, udziela się w pracy na rzecz głodujących i ubogich ludzi, zwłaszcza z Afryki czy Azji. Adoptowała dzieci z tych kontynentów. Swoją walkę o potrzebujących toczy nawet z mężami stanu na najwyższych politycznych
szczeblach.

Liczba dnia urodzenia 4
Angelina urodziła się czwartego dnia miesiąca. To wpisuje w jej charakter cechy takiej jak pracowitość, kreatywność i zamiłowanie do budowania bezpieczeństwa w zaciszu rodzinnym. Czwórki dnia urodzenia mają ogromną potrzebę posiadania partnera, dzieci i przebywania na łonie natury. Negatywną stroną tej liczby jest czasem brak zdolności do ekspresji swoich uczuć. „Ciemną” stroną Czwórki jest skłonność do buntowniczości. Angelina znana jest z tego, że idzie „pod prąd”, jej styl bycia, związki (jak choćby głośne i skandaliczne małżeństwo z Billy Bob Thorntonem) są szokujące.

d1jrr8j

Liczba nastawienia 1
To liczba charakteryzująca ludzi o silnych charakterach i sporym poczuciu indywidualności. Potrafi radzić sobie w różnych sytuacjach. Polega na swoich możliwościach. Ta liczba cechuje także ludzi ambitnych i wciąż dążących do perfekcji, a przy tym potrzebujących ogromnej akceptacji od otoczenia. Kluczem do doświadczeń i wyzwań życiowych osób z tą wibracją jest ich własna osoba. Ich wnętrza, umysły i odczucia są soczewką, przez którą obserwują świat. Brad Pitt ur. 18.12.1963

Liczba drogi życia 4
Czwórki realizują się w pracy i konkretnych zadaniach, które los stawia na ich drodze. Osoby, o wibracji tej liczby są zdyscyplinowane i solidne. Swoje obowiązki traktują poważnie i niezmiernie dużo uwagi poświęcają swojej pracy. Cenią sobie stabilny i regularny tryb życia. Bardzo ważny jest dla nich dom. Brad, pomimo, że jest okrzyknięty symbolem seksu, to najchętniej pozuje jako tata i mąż a nie jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Dom jest dla numerologicznych Czwórek azylem od wszelkich trudności życia.

Liczba dnia urodzenia 9
Brad z liczbą dnia urodzenia Dziewięć jest osobą, którą bardzo interesują inni ludzie. Jest ciekawy ich potrzeb, przeżyć i doświadczeń. Liczba Dziewięć w dniu urodzenia obdarza sympatycznym sposobem bycia, który wzbudza pozytywne odczucia w innych. Kocha podróże i przemierzanie świata. Liczba ta niesie za sobą zamiłowanie do zmian. Potrzebuje spotykania, co raz to nowych ludzi, zwiedzania różnych miejsc i wykonywania różnych zadań. To idealne predyspozycje do zawodu aktora. W tej liczbie a raczej w cechach, jakie wnosi w osobowość jest sporo romantyzmu. Także w sowich rolach ( jak chociażby w Wywiadzie z wampirem czy Wichrach namiętności) Brad stworzył postacie mężczyzn silnych, lecz o wrażliwej duszy.

Liczba nastawienia 3
Liczba Trzy wnosi w osobowość człowieka poczucie humoru i olśniewający sposób bycia. Ludzie z tą liczba nastawienia wszelkie doświadczenia swojego życia filtrują przez pryzmat tworzenia i wyrażania siebie. W dużym stopniu nastroje i odczucia tych ludzi wpływają na otoczenie. Razem

Liczby drogi życia 5 i 4 / liczby dla siebie trudne
W takim połączeniu następuje zderzenie dwóch odmiennych energii. Piątki w naturalny sposób pociąga działanie, entuzjazm, pęd do przodu, zaś Czwórki cenią sobie stabilizację, ład i ramy, w których toczy się ich życie. Niewykluczone, że Angelina i Brad także maja czasem kłopoty z wzajemnym porozumieniem. Pomimo uczuć i zaangażowania, czasem mogą mówić o danej sprawie, ale z dwóch odmiennych punktów widzenia.

d1jrr8j

Liczby dnia urodzenia 4 i 9 / liczby trudne
Liczba dnia urodzenia Angelina pokrywa się z liczbą drogi życia Brada. To zapowiada porozumienie. Choć między ich liczbami dnia urodzenia następuje pewna dysharmonia. Kluczem może stać się dialog i prawdziwa chęć zrozumienia wizji partnera.

Liczby nastawienia 1 i 3 / dobrane
Sukces tego związku może być ukryty w tym, że Angelina i Brad, oprócz tego, że są parą, małżeństwem, rodzicami, to stanowią także tandem- prawdziwy team. To jest ich siła, do świata stanowią jedność. Stając za sobą murem .

Córeczka Angeliny i Brada, Shiloh Nouvel przyszła na świat 27 5 2006, jej liczba drogi życia to 4 . Liczba to jest dobrze zgrana z liczbą dnia urodziny mamy Shiloh oraz liczbą drogi życia Brada. To będzie raczej „córeczka tatusia”. W przyszłości z mamą mogą czekać ją napięcia i nieporozumienia, zaś z ojcem będzie prawdziwie duchowe porozumienie. Podobnie odczuwają i mogą instynktownie wyczuwać swoje intencje i zamiary.

Bliźniaki Brada i Angeliny
Vivienne Marcheline i Knox Leon przyszli na świat 12 lipca tego roku. Ich liczba drogi życia to 2. Liczba maluchów jest dobrze zestrojona z liczbą dnia urodzenia ich mamy oraz liczbą drogi życia taty (podobnie jak u ich biologicznej siostry Shiloah). Rodzina Puttów zdecydowanie odbiera na tych samych falach. Dzieciaki będą odbierały pozytywne wibracje rodziców (zwłaszcza pokrewieństwo duchowe z liczbą drogi życia Brada).

d1jrr8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jrr8j
d1jrr8j