Trwa ładowanie...
d1n73fk
Forma

Artur Kyshenko na gali KOK World GP 2014 In Gdansk!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artur Kyshenko na gali KOK World GP 2014 In Gdansk!
(mat. organizatora)
d1n73fk

Jedna z największych światowych gwiazd Kickboxingu i Muay Thai, 27-letni ukraiński zawodnik Artur Kyshenko (57-12-1, 30 KO), rozpoczął przygotowania do występu na gali KOK World GP 2014 In Gdansk! Tę sensacyjną informację o występie finalisty prestiżowych zmagań K-1 World MAX w Japonii przekazujemy polskim fanom walk Kickboxingu i Sztuk Walki jako wielki news.

Jeden z najchętniej oglądanych i rozpoznawalnych zawodników światowej czołówki nie tylko zaszczyci imprezę, ale będzie walczył w jednej z walk wieczoru! Pochodzący z Odessy na Ukrainie zawodnik przez wiele lat był podporą cyklu K-1 MAX i wygrywał z takimi legendami, jak Mike Zambidis, Andy Souwer, Yoshihiro Sato, Nieky Holzken, Gago Drago czy z wielką gwiazdą światowego Muay Thai – Yodsanklai Fairtexem.

Wszyscy oni z uznaniem i respektem odnoszą się do postaci Artura, bowiem razem tworzyli historię Kickboxingu i walk K-1. Jego walki z Masato, Robinem van Roosmalenem, Murthelem Groenhartem czy Giorgio Petrosyanem ugruntowały jego pozycję gwiazdy światowego formatu. Kyshenko po wielu latach występów w kategorii do 70 kg postanowił spróbować nowych wyzwań i walczyć w o wiele wyższej kategorii półśredniej do 77 kg. Zdobył w niej pas mistrza KOK i zamierza go bronić.

d1n73fk

Teraz w Gdańsku stanie do kolejnego wyzwania. On sam mówi o swoim występie następująco: Jestem już Mistrzem KOK w kategorii 77 kg. Nie wiem, kto będzie moim przeciwnikiem na KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK. To dla mnie bez znaczenia. Mogę walczyć z każdym zawodnikiem na świecie. Jestem gotowy. Pragnę nowości - nowi konkurenci, nowe wyzwania, dlatego wystąpię na King Of Kings. Jest jedna zasadnicza różnica w walkach w kategorii półśredniej - to, że mogę jeść więcej i mogę być dużo większy. To ma wpływ na moją moc i siłę. Uważam, iż moje pojedynki w tej wadze będą niespodzianką dla publiczności i fanów - dodał Kyshenko o swoim występie w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena.

Kyshenko jest wychowankiem Pavla Yevtushenko, trenera klubu Captain Odessa, a obecnie trenuje w Holandii w gymie Mike Passeniera, trenera słynnego Badra Hari i Melvina Manhoefa. Obok mistrza K-1 World MAX Murthela Groenharta stanowi o sile wagi średniej klubu Mike's Gym z Amsterdamu. W przeszłości był dwukrotnym mistrzem świata amatorskiego Muay Thai w federacji IFMA i ME. Jego lista sukcesów jest jedną z najbardziej imponujących wśród zawodników z Europy, dlatego będzie walczył w najbardziej prestiżowej organizacji w Europie, jaką jest King Of Kings.

Choćby tylko z uwagi na jego dokonania i pozycję warto przyjść i oglądać go w akcji. Kto będzie rywalem Artura w Gdańsku? Na pewno jedna z wielkich gwiazd Kickboxingu, ale tego dowiecie się wkrótce!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl.

d1n73fk

Podziel się opinią

Share
d1n73fk
d1n73fk