Trwa ładowanie...

Asus Eee PC Seashell -perła czy muszla?

Asus Eee PC Seashell -perła czy muszla?Źródło: Jupiterimages
d3sz1jw
d3sz1jw

Firma ASUS wprowadza kolejny model Eee Pc, tym razem inspirowany naturą. Szczególnie w okresie przedwakacyjnym stylistyka Eee PC Seashell przywołuje miłe wspomnienia.

Nowy Eee PC sprawia wrażenie kruchego i delikatnego. Podobnie jednak, jak w przypadku jego pierwowzoru – muszli, pod delikatnie zaokrąglonymi krawędziami kryje się wyjątkowa wytrzymałość.

Po otwarciu komputera zobaczymy 10-calowy, błyszczący, podświetlany diodami LED ekran, oraz klawiaturę w 92% odpowiadającą wielkością standardowej. Dzięki technologii In-Mold Roller pokrywa ma zachować połysk nawet po długiej eksploatacji.

Nowy EeePC jest lekki, waży niewiele ponad kilogram, dlatego można z niego korzystać naprawdę wszędzie, nawet na plaży. Brak zasilania nie jest problemem - EeePC Seashell może pracować na baterii nawet do 6 godzin. Dodatkowo został on wyposażony w technologię Super Hybryd Engine (SHE).

Jest to unikalne połączenie dedykowanych układów elektronicznych wbudowanych w płytę główną ze specjalnie napisanym oprogramowaniem sterującym. Automatycznie przydziela ono moc do aktualnie wykonywanych zadań. Dzięki temu czas pracy na baterii może być dłuższy nawet o 35% sprawdź parametry techniczne na tech.wp.pl

d3sz1jw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sz1jw