Trwa ładowanie...
d15yksy

Atrybuty prawdziwego mężczyzny. Te gadżety po prostu warto mieć

Prawdziwy facet powinien umieć radzić sobie w każdej sytuacji - czy to jako gospodarz przyjęcia, czy przy okazji naprawiania wszelakich usterek. W takich sytuacjach przydają się jednak pewne gadżety.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jeden z modeli scyzoryków miał blisko 90 różnych narzędzi
Jeden z modeli scyzoryków miał blisko 90 różnych narzędziŹródło: flickr.com
d15yksy

Kobiety uwielbiają mężczyzn zaradnych, którzy niczym serialowy MacGyver będą w stanie naprawić wszystko przy pomocy tego, co akurat mają w zasięgu wzroku. Dobrze także gdyby potrafili zająć się gośćmi podczas spotkania ze znajomymi. Przy tym wszystkim powinni też dobrze wyglądać. Powiedzmy sobie szczerze, ideałów nie ma. Ale są sposoby na to, żeby dać chociaż złudzenie.

Scyzoryk zawsze pomoże

Scyzoryk, a właściwie szwajcarski nóż oficerski, oryginalnie produkowały dwa szwajcarskie przedsiębiorstwa rodzinne. Porządny sprzęt powinien łączyć w sobie kilka narzędzi - ostry nóż, szydło, otwieracz do puszek, korkociąg i śrubokręt. W rzeczywistości jednak powstało mnóstwo różnych scyzoryków. Wsadzono w nie m.in. latarkę, lupę czy zegar z budzikiem. Najbardziej złożony model miał 87 różnych narzędzi i 141 funkcji. Wystarczy jednak tylko kilka podstawowych, żeby wyjść z twarzą z niełatwych sytuacji.

Zaimponuj przy winie

d15yksy

Do otwierania wina na imprezie scyzoryk przyda się w ekstremalnych sytuacjach. W domowym zaciszu bardziej odpowiedni będzie profesjonalnych zestaw. Gdy z kolei w grę wchodzą drinki, warto mieć mały zestaw barmański. To praktyczny i efektowny gadżet.

Biżuteria dla mężczyzny

d15yksy

Drobny gadżet może dodać uroku. O ile w przypadku kobiet każdy rodzaj biżuterii jest dozwolony, to w przypadku mężczyzn mówi się, że mogą to być jedynie obrączka i zegarek. Rozbudowany model lub skromny klasyczny czasomierz na nadgarstku - w zależności od okoliczności - może dodać jego właścicielowi szyku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15yksy

Podziel się opinią

Share
d15yksy
d15yksy