Trwa ładowanie...
d2af8zl

Atrybuty współczesnego Świętego Mikołaja.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atrybuty współczesnego Świętego Mikołaja.
(Jupiterimages)
d2af8zl

O tym, że Święty Mikołaj mimo swojego słusznego wieku cały czas pozostaje facetem w sile lat wie każdy kto choć raz miał okazję go spotkać. Mało kto wie natomiast, że Święty Mikołaj pozostaje jednym z tych mężczyzn, który cieszy się bezapelacyjnie największą miłością kobiet i jeżeli tylko umieszczono by go na liście w jakimś tematycznym plebiscycie, na pewno zająłby w nim pierwsze miejsce.

Skąd te przypuszczenia? To wszak oczywista oczywistość - wystarczy spojrzeć na wszystkie przymioty, które posiada i atrybuty, którymi dysponuje, aby móc to stwierdzić z całą pewnością.

Nie życzyłbym sobie, aby po tym artykule jakaś część męskiej populacji popadła w nieuzasadnione kompleksy, ale niestety w tym przypadku fakty są miażdżące. Panowie przyznajcie sami, który z nas może konkurować ze Świętym Mikołajem.

d2af8zl

ZOBACZ WSZYSTKIE ATRYBUTY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

1.Śnieżne sanie – z pojazdem Mikołaja, nie może konkurować, żadna, nawet najbardziej wypasiona BMW (nawet jeżeli jest to bolid Roberta Kubicy).

Prędkość, którą rozwija ta maszyna jest zadziwiająca - ponoć tylko trochę wolniejsza od F16, ale za to o wiele bardziej bezpieczna, cicha i niepodatna na skutki turbulencji ( co jest szczególnie istotne podczas śnieżnych zamieci).

Poza tym, jest to pojazd w pełni ekologiczny, napędzany siłą mięśni niezawodnych reniferów, dzięki czemu nie wytwarza on nadmiernych ilości CO2, co pozwala jego właścicielowi w dzisiejszych czasach być trendy ( o „spalinach” wytwarzanych przez renifery nie będę pisał, najważniejszą ich cechą jest to, że nie przyczyniają się do rozwoju dziury ozonowej).czytaj dalej...

d2af8zl

Podziel się opinią

Share
d2af8zl
d2af8zl