Trwa ładowanie...
Dziewczyny

Australijsko - azjatycka przygoda Miss Polonia

Share
Australijsko - azjatycka przygoda Miss Polonia
Źródło: Biuro Miss Polonia
d4joydl

Zastanawiają sie Państwo, co dzieje się z Marią Nowakowską, najpiękniejszą Polką 2009, która 24 września ubiegłego roku triumfowała w najbardziej prestiżowym konkursie piękności w naszym kraju - Miss Polonia.

Otóż od kilku dni Miss przebywa w Melbourne w Australii, gdzie sladem swoich poprzedniczek będzie kibicować najlepszym kierowcom rajdowym startującym w wyścigu Formuły 1. Jednak zanim stawka najlepszych kierowców zmierzy się w rywalizacji o Grand Prix Australii, czeka ich udział w dorocznym Grand Prix Formula 1 Ball, którego gościem honorowym będzie Miss Polonia 2009 Maria Nowakowska.

Podróż Miss po wschodniej część globu nie ogranicza się jedynie do pobytu w Australii. Kilka dni temu udała się ona z wizytą do Bangkoku, gdzie na zaproszenie Tourism Authority of Thailand wziąć udział w uroczystej gali zorganizowanej z okazji 50-lecia istnienia tejże organizacji. Podczas uroczystej gali najpiękniejsza Polka otrzymała z rąk Ministra Sportu i Turystyki Tajlandii, Pana Chumpol Silapaarcha kwiaty, który pogratulował jej sukcesów oraz życzył powodzenia na zbliżających się międzynarodowych konkursach piękności.

Obok Miss Polonia galę 50-lecia istnienia Toursim Authority of Thailand uświetniły swoją obecnością dwie inne piękne Europejki - Miss Francji 2009 Chloe Mortaud oraz Miss Belgii 2010 Cilou Annys, z którą Maria spotka się niebawem na konkursie Miss Universe 2010.

d4joydl

Podziel się opinią

Share
d4joydl
d4joydl