Trwa ładowanie...

Bał się, że ludzie będą z niego kpili. Stał się bohaterem internautów

Share
Bał się, że ludzie będą z niego kpili. Stał się bohaterem internautów
Źródło: Facebook
d2wc19c

Poznajcie Larry'ego Evansa. Nie ukrywajmy, facet się potężnie zaniedbał. Potężnie, bo doprowadził swoją wagę do ponad 362 kg. To się zdarza. Larry jednak miał w sobie tyle siły, by w pewnym momencie powiedzieć "dość!". Postanowił się za siebie wziąć. Zamiast jednak pierwsze kroki skierować prosto do gabinetu chirurga, który za pomocą skalpela pozbawiłby mężczyznę zbędnych kilogramów, Evans ruszył na siłownię.

Co zrozumiałe, miał pewne opory przed pojawieniem się wśród umięśnionych i wysportowanych stałych bywalców sali ćwiczeń. A jednak chciał spróbować. Swoje postępy w walce z nadwagą zaczął również opisywać na profilu społecznościowym. Nic dziwnego, że w pierwszych wpisach prosił, aby się z niego nie śmiać, aby nie szydzić, aby go nie osądzać. W końcu wiadomo, jak okrutni potrafią być internauci…

Tymczasem ich reakcja okazała się ogromnym zaskoczeniem – przede wszystkim dla samego Larry’ego. Bardzo szybko jego profil polubiło 35 tysięcy ludzi, który zamiast się nabijać i kpić, jak na użytkowników sieci przystało, okazali mu ogromne wsparcie. Ich postawa całkowicie przeczy stereotypom! Okazało się, że walka mężczyzny z własnymi słabościami jest dla nich inspiracją do wprowadzania pozytywnych zmian we własnym życiu.

Dzięki ćwiczeniom Larry’emu udało się do tej pory zrzucić blisko 70 kilogramów. I choć to dopiero początek jego drogi, dla wielu internautów już dziś jest bohaterem.

Zobacz: Nowoczesny trening siłowyNowoczesny trening siłowy

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2wc19c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wc19c
d2wc19c