Trwa ładowanie...
21-11-2011 12:50

Bestialskie polowanie na kobiety

Share
Bestialskie polowanie na kobietyŹródło: Thinkstockphotos
d40sv48

Zapewne wielu Libijczyków, którzy mieli okazję obejrzeć zwłoki zabitego przez powstańców dyktatora Muamara Kaddafiego, odczuwało na ten widok dziką satysfakcję i radość, że tyran nie żyje. Okazuje się, że szczególnie zainteresowane tym mogły być kobiety. Jak wynika z najnowszych doniesień, libijski dyktator był prawdziwym seksualnym zwyrodnialcem i postrachem dla pań!

Według sekretnych zwierzeń byłego kucharza tyrana Faisala, który m. in. przygotowywał kolację Kaddafiego i księcia Andrzeja w 2008 roku, dyktator przed samym spotkaniem spędził upojne chwile w towarzystwie kilku kobiet. Incydent ten to zaledwie ułamek i delikatna odsłona bestialskich zwyczajów seksualnych byłego dyktatora.

Kaddafi - co w przypadku posiadania tak ogromnej władzy nie powinno dziwić - doskonale zorganizował sposób na realizację swoich niepowstrzymanych apetytów seksualnych. Sformował grupę kobiet nazywanych "Siostrami Rewolucji". Część z nich pracowała oficjalnie jako jego osobiści ochroniarze. W praktyce wszystkie służyły do zaspokajania erotycznych zachcianek swojego "pana".

"Polowania" na właściwe kandydatki odbywały się m. in. na Uniwersytecie w Tripolisie - Alma Mater samego dyktatora. Kaddafi często miewał tam odczyty i wykłady okolicznościowe, w czasie których wybierał z audytorium młode studentki i zapraszał na spotkanie w cztery oczy do pobliskiego pokoiku. Jego wyposażenie nie pozostawiało bezwolnej ofierze złudzeń - stało tam ogromne łoże.

d40sv48

Faisal twierdzi, że stałym punktem dnia zabitego dyktatora była orgia z kilkoma "Siostrzyczkami". O tym, co działo się za drzwiami sypialni Kaddafiego lepiej nie myśleć - niektóre z kobiet zaraz po seksie były odwożone prosto do szpitala z trwałymi obrażeniami wewnętrznymi.

Męska krzepa zwyrodniałego tyrana oczywiście nie była kwestią naturalną - Kaddafi łykał tak potworne ilości viagry, że zredukowanie dawek sugerowała mu nawet jedna z "Sióstr'. Inna z kolei została wysłana przez dyktatora do Paryża, by tam nabyć specjalną maszynę wydłużającą penisa.

Na koniec trzeba przyznać, że choć dla niektórych seksualnych niewolnic Kaddafiego tego rodzaju "służba" oznaczała seksualne kalectwo (o koszmarze wątpliwych przyjemności nie wspominając), wiele z nich otrzymało od swojego "pana" luksusowe wille, prezenty i duże ilości pieniędzy.

d40sv48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40sv48