Beyoncé wśród narkomanów

Obraz
Źródło zdjęć: © AFP

Beyoncé zdradziła, że na potrzeby roli Etty James w filmie "Cadillac Records" przytyła aż 9 kilogramów.

Artystka nie tylko przybrała na wadze, ale i odwiedziła ośrodek dla narkomanów na Brooklynie, aby poznać ludzi uzależnionych i jak najlepiej zagrać piosenkarkę Ettę James, która nie stroniła od środków odurzających.

- Bałam się tam pojechać, bo nigdy nie spotkałam na swojej drodze takich ludzi - tłumaczy Beyoncé. - Nie chciałam też zadawać niestosownych pytań. Na szczęście okazało się, że przebywające w ośrodku osoby były bardzo otwarte. Nigdy nie oceniam innych, ale nareszcie zrozumiałam, że czasem nałóg zwycięża nad przywiązaniem do rodziny i nad wszystkim, co powinno być najważniejsze w życiu.

Film "Cadillac Records" zawita do amerykańskich kin jeszcze w tym roku

Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE