Trwa ładowanie...
14-10-2015 15:58

Bieg na fali i warsztaty naukowo-treningowe

Share
Bieg na fali i warsztaty naukowo-treningoweŹródło: 123RF
d27fei2

BIEG NA FALI i warsztaty naukowo - treningowe w Dolinie Charlotty, to formuła połączonej crossowej imprezy biegowej z seminarium szkoleniowym ukierunkowanym na optymalne poznanie własnego organizmu i czerpaniu maksimum przyjemności z uprawiania sportu.

Listopadowy 12 - kilometrowy BIEG NA FALI będzie świetną okazją do sprawdzenia formy tuż przed nadejściem zimy. To świetny czas i miejsce na podjęcie nowych postanowień i wyznaczenie celów na kolejne miesiące treningów z perspektywą przywitania wiosny w jak najlepszym zdrowiu. Obok samej rywalizacji sportowej i sprawdzianu fizycznego Uczestnicy docenią piękne położenie Doliny Charlotty sprzyjające uprawianiu sportu na naturalnym leśnym podłożu.

Gwarantujemy, że wszyscy, którzy wezmą udział w sportowym seminarium w Dolinie Charlotty Resort & SPA przeżyją wyjątkowe chwile i uzyskają fachowe wsparcie w realizacji swych życiowych pasji.

d27fei2

Jednym z prelegentów II BIEGU NA FALI jest wybitna postać polskiego sportu wyczynowego, czterokrotny mistrz olimpijski, a dziś aktywny amator - Robert Korzeniowski.

Część teoretyczna jak i praktyczna będzie poprowadzona przez wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny sportowej, psychologii, fizjoterapii oraz metodyki treningu. Jednym z prelegentów i trenerów podczas listopadowego weekendu będzie sam Robert Korzeniowski - wybitna postać polskiego sportu wyczynowego, czterokrotny mistrz olimpijski, a dziś aktywny amator.

Każdy z Uczestników warsztatów dowie się między innymi:
• jak prawidłowo przeprowadzić trening,
• jak ustalić cel treningowy,
• na czym należy się skupić podczas ustalania diety sportowej,
• jak ustrzec się od urazów i kontuzji itp.

Weekend Biegacza zwieńczony zostanie II Biegiem na Fali czyli cross biegiem w Dolinie Charlotty.

d27fei2

Cross bieg pod nazwą II Bieg na Fali poprowadzony zostanie przez Roberta Korzeniowskiego. Dolina Charlotty jako organizator imprezy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu o dystansie 12 kilometrów. Jest to niezwykła okazja sprawdzenia swojej kondycji fizycznej pod okiem wybitnego sportowca.

Każdy może wziąć udział w niedzielnym biegu, nawet w grupie i stawić czoła trudnościom napotkanym na trasie.

W cenie wpisowego Zawodnicy otrzymają pakiet startowy, który składa się z oryginalnej koszulki firmy Addidas, numerka startowego i innych gadżetów.

Na Uczestników II Biegu na fali czekają wyjątkowe nagrody:

I miejsce - 3-dniowy pakiet pobytowy „Bali bliżej niż myślisz”
II miejsce - 3-dniowy pakiet pobytowy z masażem relaksacyjnym
III miejsce - kolacja romantyczna z lampką wina w Dolinie Charlotty

Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem i wpłata wpisowego.

Więcej informacji na stronie: www.charlottachallenge.pl

Wygrywaj biegając!

d27fei2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27fei2
d27fei2