Trwa ładowanie...
biustonosz
25-11-2009 15:07

Biustonosz dla golfistek

Biustonosz dla golfistekŹródło: Jupiterimages
d29jq5h
d29jq5h

Trudne do wyobrażenia, a jednak możliwe: renomowana firma produkująca bieliznę zamierza wyprodukować biustonosz, który po rozłożeniu zamienia się w interaktywną mapę do gry w golfa. Produkt ma trafić na rynek japoński.

Japończycy wielokrotnie udowadniali, że potrafią nas – Europejczyków kompletnie zaskoczyć. Kulturą, kuchnią, dewiacjami seksualnymi. A teraz także strojem. Któż bowiem na starym kontynencie wpadł w ogóle na takie połączenie? Kto chciałby kupić i używać takiego kombo-golfo-stanika?
A tymczasem rynek japoński jest otwarty. Tamtejsze gejsze, ale zapewnie również całkiem liczne grono najróżniejszej maści dziwaczek zapewne kupią nowy stanik, o wdzięcznej nazwie „Nice cup in a bra”.

Co potrafi to cudo, które wyprodukowała firma Triumph? Otóż stanik rozkłada się do postaci 1,5 metrowej maty, w której znajdują się – jak łatwo się domyśleć – dwa dołki. Jeśli uda się nam trafić do któregoś, golfo-stanik emituje komunikat „nice shot!”.

Żeby było jeszcze weselej, w stanik wszyte są specjalne kieszonki na golfowe piłeczki. Jako dodatkowy element garderoby, każda golfistka może też dokupić dopasowaną dizajnem do stanika spódniczkę z napisem „proszę o ciszę” na pupie.

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d29jq5h

Choć nam pomysł wydaje się ekstremalnie wręcz dziwny, to okazuje się, że nie jest on niczym specjalnie rewolucyjnym, jeśli chodzi o elementy garderoby produkowane przez Triumph dla Japonek. Okazuje się, że firma z powodzeniem sprzedaje skośnookim strojnisiom staniki zamieniające się w inne przydatne przedmioty – m.in. pałeczki do ryżu – a także biustonosze specjalnego zastosowania, jak na przykład ten dla listonoszy, ze specjalnymi kieszeniami na korespondencję.
Choć sam pomysł by – jeśli akurat niespodziewanie najdzie kogoś chęć na partyjkę golfa – pole do gry znalazło się błyskawicznie pod ręką jest dobry, to nie ukrywamy, że zarówno pomysły kreatorów bielizny, jak i upodobania Japonek są dla nas prawdziwym szokiem. U nas podobne kombo stanika i sportowego boiska byłoby po prostu nie do pomyślenia. Pomimo, że do miseczek przeciętnej Europejki zmieściłaby się nie tylko golfowa piłeczka, ale też piłka tenisowa, a nawet piłka do szczypiorniaka. Po prostu u nas nie po to zdejmuje się stanik, żeby potem grać w piłkę.

(menonwaves)

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d29jq5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29jq5h