Biustonosz na męską pierś

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biustonosz na męską pierś
(Jupiterimages)

Męskim okiem Biustonosz towarzyszył kobietom od zarania dziejów. Jeśli wierzyć starym filmom klasy D – nawet kobiety neandertalczyków obwiązywały sobie biust skórą z dzikiego zwierza. I dopiero niedawno panie – w ramach wolności, miłości i równouprawnienia - postanowiły zrzucić stanikowe jarzmo.

I kiedy wydawało się już, że historia biustonosza definitywnie się kończy, nagle nastąpił spektakularny zwrot akcji, po którym ta część garderoby powraca w zupełnie nowej roli.

Tak Panowie – dobrze się domyślacie. Tym razem stanik ma zagościć na naszych męskich klatkach piersiowych. Pierwsze męskie staniki pojawiły się w Japonii i - o dziwo – szybko zyskały popularność. Sklepy internetowe sprzedają setki męskich biustonoszy. Boom jest tak duży, że sami producenci i sprzedawcy nie kryją zdziwienia:

- Jestem zaskoczona zainteresowaniem, jakim cieszy się ta część garderoby. Wprowadziliśmy męskie staniki do oferty jako ciekawostkę, a tymczasem niemal od pierwszego dnia jesteśmy zasypywani listami, w których panowie przyznają, że na męski stanik czekali od dawna - opowiada Akiko Okunomiya, dyrektor sklepu "The WishRoom shop" – jednego z pierwszych, które wprowadziły męskie biustonosze do sprzedaży.


Od razu jednak spieszymy uspokoić naszych czytelników. Tak naprawdę męski stanik powstał bowiem głównie z myślą o transwestytach. A tych jak się okazuje w kraju kwitnącej wiśni – jest naprawdę sporo.

Męskim okiem No cóż, jak to mówią: jeden stanik wiosny nie czyni. Póki co nic nie zapowiada, żeby biustonosz dla panów stał się obowiązkowym elementem trendowego ubioru 2009 roku.

Niemniej jednak pojawienie się w mediach tego typu informacji, które w dodatku początkowo były dość szczątkowe, skłoniło nas do delikatnego puszczenia wodzów fantazji. I zgodnie doszliśmy do wniosku, że gdyby nawet jakimś cudem znalazłoby się na męskim torsie coś, co dałoby się upchać w jakiekolwiek, najmniejsze nawet miseczki, to i tak nierozwiązana pozostaje najważniejsza kwestia. Mianowicie żaden stanik nie komponuje się za dobrze z włosami na klacie.

A wiadomo, że wszyscy prawdziwi mężczyźni tacy jak Bruce Willis, Chuck Norris, czy David Hasselhoff mają na piersiach niezłe mohery.

(_eMPi, Kabron_)

Polub WP Facet
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.