Trwa ładowanie...

Bogusław Linda i Michał Żebrowski ponownie jako mityczni herosi.

Share
Bogusław Linda i Michał Żebrowski ponownie jako mityczni herosi.
Źródło: inf.pras./ m a g n i f i C o
d1o625z

Premiera God of War: Wstąpienie już 13 marca 2013.

Dwaj twardziele polskiej sceny filmowej - Bogusław Linda oraz Michał Żebrowski po raz kolejny wcielą się w mitologicznych bohaterów. Głosy aktorów będzie można usłyszeć w prequelu kultowej serii na PlayStation 3 God of War. Premiera God of War: Wstąpienie już 13 marca 2013.

Sony Computer Entertainment Polska z dbałością dobiera aktorów, którzy pracują nad polską lokalizacją gier na konsolę PlayStation 3. Do udziału w przygotowaniu God of War: Wstąpienie, czyli prequela bestsellerowej serii God of War, po raz kolejny zaproszono niezwykle utalentowanych aktorów, Bogusława Lindę i Michała Żebrowskiego.

d1o625z

Linda, etatowy laureat nagród na festiwalach filmowych w Polsce, już po raz czwarty użyczył głosu Kratosowi, głównemu bohaterowi gry. Wybór aktora nie był przypadkowy. Artysta przez wiele lat kojarzony był z wizerunkiem cynicznego twardziela Franza Mauera (Psy, 1992, Psy II: Ostatnia krew, 1994). Specjalnie dla Sony, powraca do roli bohatera bezwzględnego i wciela się w postać przepełnionego pragnieniem zemsty herosa.

(Bogusław Linda)

Żebrowski, który ostatnio brawurowo zagrał w filmie Sęp, w projekcie wziął udział po raz drugi, tym razem w trybie multiplayer. W God of War: Wstąpienie dubbinguje postać Herkulesa. Aktor przyznaje, że z przyjemnością ponownie przemówił głosem mitycznego wojownika. Zdradza: - Kiedy producenci zadzwonili, bardzo się ucieszyłem, że Herkules ożył; że dostał druga szansę. Zwłaszcza, że podobno ta postać przypadła do gustu odbiorcom.

(Michał Żebrowski)

d1o625z

Artyści podjęli się niezwykle trudnego fizycznie zadania - dubbing został przygotowany naturalnie, z wykorzystaniem wyłącznie możliwości ludzkiego głosu. - Tutaj każde nagranie jest wyzwaniem, ponieważ w polskiej wersji dysponuję tylko swoim głosem, bez podparcia elektronicznego - mówi Linda.

God of War: Wstąpienie to prequel bestsellerowej serii na konsolę PlayStation 3 God of War. Na skutek machinacji Aresa, Kratos zabija swoją żonę oraz dziecko. Bohater obiecuje sobie pomścić ukochane osoby. Występuje przeciw okrutnemu bogu, przez co zostaje skazany na wieczność w więzieniu dla potępionych. Uzbrojony w Ostrza Chaosu, będzie musiał stawić czoła najpotworniejszym mitologicznym stworom, a także rozwiązywać zawiłe zagadki. Czeka go pełna niebezpieczeństw wyprawa w poszukiwaniu wolności i odkupienia.

Europejska premiera God of War: Wstąpienie odbędzie się 13 marca 2013 roku.

d1o625z

Podziel się opinią

Share
d1o625z
d1o625z