Trwa ładowanie...
d4l5jfr
Forma

Branch Warren na Levrone Pro Classic w Gdańsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Branch Warren na Levrone Pro Classic w Gdańsku
(mat. nadesłane)
d4l5jfr

Jeden z najlepszych zawodników na świecie, zwycięzca wielu konkursów kulturystycznych, w tym Arnold Classic - Branch Warren zawalczy o statuetkę Levrone Pro Classic w Gdańsku już 27 lutego 2016!

Ten profesjonalny amerykański kulturysta zadebiutował w 1992 roku, zdobywając złoty medal podczas zawodów AAU Teenage Mr. America. W 2011 roku zajął pierwsze miejsce w Arnold Classic. Rok później powtórzył ten sukces i jednocześnie zdobył 6. lokatę w Mr. Olympia.

27 lutego, w ramach Fit Festival 2016, odbędzie się konkurs Levrone Pro Classic - pierwsze zawody kulturystyczne profesjonalistów IFBB Pro organizowane w Polsce. Największe i jedyne tego typu wydarzenie w naszym kraju zgromadzi na jednej scenie największe światowe gwiazdy tej dziedziny sportowej. Zawziętą konkurencję gwarantuje udział najlepszych i wysoka suma nagród pieniężnych, która wynosi 60 000 dolarów. Ponadto Levrone Pro Classic to eliminacje do Mr. Olympia - największych zwodów kulturystycznych na świecie!

d4l5jfr

Fit Festival - Levrone Pro Classic Prowadzenie: Shawn Ray Gość specjalny: Chris Cormier Zawodnicy: Toney Freeman, Johnnie Jackson, Michael Kefalianos, Branch Warren i inni...

27.02.2016, Gdańsk, Amberexpo
ul. Żaglowa 11
Hala A
godz. 19.00

Więcej informacji na www.fit-festival.pl

d4l5jfr

Podziel się opinią

Share
d4l5jfr
d4l5jfr