Trwa ładowanie...

Broń tylko dla prawdziwych facetów

Broń tylko dla prawdziwych facetówŹródło: AFP
dyo8qrz
dyo8qrz

Czy to prawda, że kiedy nie wypad bawić się już zabawkami, które przeznaczone są dla małych dzieci faceci mają problem? Otóż nie. Okazuje się, że typowy mężczyzna jest dzieckiem do końca życia i po "zabawki" sięga kiedy tylko może.

Najważniejsze, aby niezależnie od wieku realizować swoje pragnienia. Kobiety często nie rozumieją, że faceci biorą np. kij i moczą go całymi godzinami w wodzie, bo przecież jak można patrzyć w jeden punkt tyle czasu?

A co powiecie na zabawę w żołnierza? Prawie każdy chciał zostać kiedyś mundurowym, a z pewnością każdemu imponowała ta rola.

Żołnierz amator?
ASG - to skrót od Air Soft Gun. ASG, to nazwa rodzaju wiatrówek strzelających plastikowymi kulkami BB. Istnieją karabiny zasilane elektrycznymi silnikami, naciągiem sprężynowym lub specjalnym gazem. „Broń” ASG czy AEG (Air Electric Gun) przypomina prawdziwą, a często wytwarzana jest z tych samych materiałów.

Więcej na temat ASG można przeczytać w artykule ASG - zabawa dla dużych dzieci

dyo8qrz

Dla tych, którzy nie mają czasu aby udać się na leśną bitwę proponujemy strzelanie do tarcz, puszek oraz innych nieruchomych celów z pistoletów na prawdziwy śrut.

TOP 10 BRONI, KTÓRE MOŻESZ MIEĆ W DOMU >>
Przedstawiamy kilka najciekawszych wg. nas propozycji. A czy Ty posiadasz już wiatrówkę? Podziel się z nami Twoimi opiniami korzystając z modułu opinii na stronie.

[

]( http://jegoego.pl/ )

dyo8qrz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyo8qrz