Trwa ładowanie...

Brunetki smakują najlepiej?

Brunetki smakują najlepiej?Źródło: Jupiterimages
d16rs7b
d16rs7b

Wasza Pani Redaktor opowiada... * * Ogólnie przyjęto do wiadomości, że mężczyźni wolą blondynki... zatem dlaczego marzą o brunetkach? Z badań przeprowadzonych przez Lycos, wynika, że tylko 22% narzeczonych i żon stu najbogatszych mężczyzn, to blondynki.

Jest to bardzo niski wskaźnik, jak na ogólnie przyjęty stereotyp.

Przekonanie o tym, że to blondynki są bardziej pożądane okazuje się być fałszywym mitem. Ponad 80% populacji kobiecej, jest przekonana, iż właśnie jasnowłose niewiasty górują wśród marzeń panów.

d16rs7b

Tymczasem, połowa ankietowanych mężczyzn nie zgadza się z tym stereotypem i na pytanie: jakie kobiety preferują, większość odparła, że BRUNETKI.

Jednak jakby się przyjrzeć z bliska... wszystkie księżniczki w bajkach, tudzież większość króliczków Playboya - zawsze są blondynkami.

Ponadczasowym symbolem kobiecości i seksu, jest nasza kochana złotowłosa Marlin Monroe, a i najbardziej seksowna lalka świata – Barbie – też jest blond pięknością

d16rs7b

Psychologowie uważają, że panowie wolą blondynki, bowiem wyróżniają się one młodzieńczym, anielskim wyglądem.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Ponadto udowodniono, że jasnowłose panie wyzwalają w mężczyznach skłonność do opieki oraz czułości.

Wynika to między innymi z tego, że dzieci mają najczęściej jasny kolor włosów, tak więc ewolucjoniści założyli, że blondynki poprzez zachowanie dziecięcych cech mogą się wydawać dużo młodsze niż są.

d16rs7b

Dowodem na to, jest badanie, w którym zestawiono identyczne twarze kobiet, różniące się tylko kolorem włosów.

Panowie przypisywali jasnowłosym kobietom średnio o dwa - trzy lata mniej niżeli tym o ciemnych lokach.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Jasnowłosym paniom bardzo zaszkodziły kawały o blondynkach. Niektórzy twierdzą, że to właśnie złośliwe brunetki rozpowszechniają złą opinię, jednak to chyba bardziej domena mężczyzn.

d16rs7b

Zgadzacie się ze mną? Każdemu zdarza się popełnić jakieś faux pas, lecz gdy zrobi to jasnowłosa, nasuwa się myśl - typowa blondynka!

Bogaci mężczyźni z wysoką pozycją, chcą mieć przy boku kobiety, które sprawiają pozytywne wrażenie przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Nie liczy się tylko uroda i młodość, dlatego też najbogatsi ludzie świata żenią się z brunetkami.

d16rs7b

Reasumując, tak naprawdę chyba nie ma reguły na to, jakie kobiety wolą mężczyźni.

Każdy z panów przyzna mi rację, że jeśli nie ma zrozumienia i nic nie zaiskrzy, kolor włosów jest mało istotny.

Faceci nie oczekują od życiowych partnerek tylko urody i młodości, ważna jest inteligencja i inne atrybuty, dzięki którym łączymy się w pary i jesteśmy szczęśliwi.

Kobieta błyskotliwa oraz ambitna, wiedząca czego chce od zawsze przyciąga płeć męską.

Jan Kiepura śpiewał: “Brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki, całować chcę…!” I myślę, że to właśnie powinien być punkt wyjścia – prawdziwy mężczyzna kocha i będzie kochał, niezależnie od koloru włosów.

P.S. Pytanie do odważnych. Jak myślicie jaki naturalny kolor włosów ma Wasza Szalona Pani Redaktor?

Szalona Pani Redaktor

d16rs7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16rs7b