Trwa ładowanie...
18-06-2009 14:15

Brutalne tortury wobec gejów!

Brutalne tortury wobec gejów!Źródło: AFP
d2vqbqx
d2vqbqx

Czy homoseksualizm jest chorobą? Niektórzy uważają, że tak. My jednak nie będziemy z tym polemizować, ponieważ nie jesteśmy lekarzami. Wiemy jednak, że homoseksualizm może być śmiertelny! Przynajmniej dla gejów, którzy żyją w muzułmańskim kraju.

W świetle prawa koranicznego homoseksualizm jest grzechem, i to grzechem który powinien być karany z całą surowością, o czym mogą przekonać się homoseksualiści w Iraku.

Jeśli chodzi o podejście do kwestii „wolności seksualnej” to trzeba przyznać, że już znienawidzony przez zachodnich komentatorów Saddam Hussein okazał się bardziej postępowy, niż obecne władze tego kraju, które milczeniem zbywają przeprowadzane przez szyickich bojowników operacje mające oczyścić społeczeństwo ze „zboczeńców i dewiantów” .

To właśnie w „demokratycznym” Iraku, po obaleniu dyktatury Saddama rozpoczęło się prawdziwe „polowanie na gejowskie czarownice”.

d2vqbqx

Jak grzyby po deszczu powstają tam skrajnie radykalne organizacje muzułmańskie, które walczą o czystość społeczeństwa stosując przy tym bardzo brutalne metody.

_ Rycerze Prawdy_ czy _ Czysty Koran_ działają niczym trybunały rewolucyjne.

Wyszukują, wyłapują i karzą oni sodomitów w sposób tak okrutny, że nie powstydziłby się go sam Iwan IV Groźny (gdyby tylko miał takie środki).

Pochwyceni w „łapankach” homoseksualiści, są związywani, po czym ich odbyty zostają sklejane za pomocą „perskiej gumy” – bardzo silnego kleju, który można rozkleić jedynie poprzez chirurgiczną operację.

d2vqbqx

Gdy klej chwyci, tak "oprawionej" osobie podawane są środki przeczyszczające. Jego gehenna może trwać nawet kilkanaście godzin. Gdy ofiara jest już dostatecznie wykończona, oprawcy pozwalają jej udać się do szpitala.

Jednak chirurdzy, często nie decydują się na zabieg, tłumacząc, że to co spotkało tych pacjentów jest niczym innym jak karą zesłaną na nich przez Allacha.

Wszystko kończy się śmiercią w straszliwych męczarniach – wnętrzności są rozrywane. Ból jest ponoć tak ogromny, że ofiara umierając, wydaje z siebie tak przeraźliwe odgłosy, że świadkowie, którzy mieli okazje to widzieć zeznają że to sam diabeł opuszczał opętane przez siebie ciała.

Histeria jest coraz powszechniejsza, a przypadki działań oprawców coraz częstsze. Duchowi przywódcy Irakijczyków milczą. A jak wiemy z historii, milczenie prawie zawsze oznacza zgodę.

d2vqbqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vqbqx