Trwa ładowanie...

Brytyjki najbardziej skore to seksualnych figli

Share
Brytyjki najbardziej skore to seksualnych figli
Źródło: Jupiterimages
d3g6u6w

* Wiemy, już w jakim kraju kobiety są najbardziej wyzwolone seksualnie, a co za tym idzie skłonne do rozwiązłości! Chyba nikogo nie zaskoczą wyniki przeprowadzonych badań. Chodzi oczywiście o Wielką Brytanię.*

Jak donosi tamtejsza bulwarówka „The Sun” to właśnie obywatelki tego kraju są kobietami najswobodniej traktującymi obyczaje.

d3g6u6w

Gazeta opiera się na wynikach badań, które zostały przeprowadzone przez profesora Davida Schmidta z Uniwersytetu Bradley’a w Illinois.

Z danych przedstawionych przez profesora wynika, że dawny mit o tym iż „mężczyzna zalicza, a „kobieta się puszcza” w wielu krajach stracił na aktualności.

Naukowcy przeprowadzili ankietę wśród blisko 15 tysięcy osób z 48 krajów świata. W kwestionariuszu należało odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sfery seksualnej ankietowanych - pytano o liczbę partnerów seksualnych, przygodny seks, wiek rozpoczęcia współżycia.

d3g6u6w

Z zebranych danych wynika, że to właśnie mieszkanki Zjednoczonego Królestwa są najbardziej skore do figli seksualnych, jednorazowych przygód i częstych zmian partnerów.

Aż 7 na 10 z badanych Brytyjek przyznało się do przygodnego seksu. Ponadto przeciętna 21-letnia Brytyjka ma na swoim koncie 9 „zaliczonych” facetów (Brytyjczyk 7 kobiet).

Jeśli chodzi o inne nacje, to równie swobodnie traktują swoje życie seksualnie Niemcy, którzy zajęli w tym zestawieniu 2 lokatę oraz Holendrzy (3). W pierwszej piątce znaleźli się także nasi południowi sąsiedzi – Czesi, oraz Australijczycy. Polacy zajęli w tym zestawieniu miejsce 12 (jednak tylko wtedy, kiedy badano kraje o liczbie mieszkańców przekraczającej 10 milionów obywateli).

d3g6u6w

Profesor Szmidt potwierdził także inny mit – mężczyźni największą liczbę partnerek mają jako dwudziestolatkowie, kobiety z kolei – po przekroczeniu trzydziestki.

No cóż, niniejsze badanie jest na pewno ciekawą wskazówką przed zbliżającym się sezonem urlopowym. My jednak prosimy Was zanim kupicie bilety lotnicze do Londynu, abyście podzielili się z nami swoimi opiniami na ten temat. Czy jesteście w stanie powiedzieć ile partnerek seksualnych mieliście dotychczas, ile mieliście lat podczas Waszego pierwszego razu i czy jesteście skorzy do jednorazowych przygód?

d3g6u6w

Podziel się opinią

Share
d3g6u6w
d3g6u6w