Trwa ładowanie...
d384s07
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Ciekawostki

Burmistrz porzucił pracę z miłości

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Burmistrz porzucił pracę z miłości
(Jupiterimages)
d384s07

Burmistrz teksańskiego miasta San Angelo stanął przed wyborem: miłość albo praca, więc wybrał miłość.

W rozmowie przytaczanej w środę przez lokalny dziennik "San Angelo Standard-Times" J.W. Lown powiedział, że zakochał się w Meksykance nielegalnie przebywającej w USA.

"Musimy postąpić tak, jak trzeba i pojechać do Meksyku, by czekać w kolejce na wizę" - podkreślił.

d384s07

32-letni Lown 9 maja decydującą większością wygrał wybory na burmistrza. Urząd miał pełnić już czwartą kadencję.

Nie zamierzał składać przysięgi wiedząc, że może ją złamać. Do zaprzysiężenia miało dojść we wtorek, jednak burmistrz nie pojawił się na ceremonii.

Gazecie powiedział, że jako burmistrz podejmował tysiące decyzji i o rezygnacji ze stanowiska postanowił "w taki sam sposób".

(PAP) zab/

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07