Trwa ładowanie...

Bzdury, które wymyślają kobiety na temat facetów

Bzdury, które wymyślają kobiety na temat facetówŹródło: Jupiterimages
d3npz8g
d3npz8g

Jeden z „kobiecych” magazynów zapragnął uświadomić swoje czytelniczki o łóżkowych sekretach, które skrywają mężczyźni. Gazeta wyliczyła 11 rzeczy, na które panie powinny zwrócić baczną uwagę w swoich kontaktach intymnych z facetami.

Nie ukrywamy, że członków naszego kolegium redaktorskiego artykuł ten wzburzył do żywego. Oprócz powtarzanych stereotypów, przynosi on jeden konkretny wniosek: faceci, to mniejsze małpy niż myśleliście, ale i tak małpy.

Całą, treść tego artykułu można przekazać w jednym zdaniu: Faceci to strachliwe istoty, które boją się uprawiać seks, za grę wstępną uważają jedynie „dobry oral”, a podczas seksu myślą o innej kobiecie, mimo, że tak na prawdę nie mają najmniejszej ochoty na trójkąty.

Redakcja serwisu Facet postanowiła rozprawić się z tymi wierutnymi bzdurami i raz na zawsze, uciąć kobiece dywagacje o tym, że kobiety wiedzą lepiej, czego tak naprawdę potrzebują faceci.

d3npz8g

To co? Zaczynamy?

Bzdura 1 – On się martwi, czy jest dobry w łóżku.

To jasne, że w seksie podstawowym celem faceta powinno być pragnienie sprawienia satysfakcji swojej kobiecie.

Wbrew jednak temu co piszą nasze koleżanki redaktorki, mało który facet stawia sobie za wzór aktorów grających w filmach porno (3 godziny ostrego seksu i członek o długości 45 cm.), czy przejmuje się dyrdymałami, które wygłaszają bohaterki serialu „Seks w wielkim mieście” (mało który facet w ogóle wie o istnieniu takiego serialu).

Ok. Marzymy o tym by w łóżku być mistrzami, ale podchodzimy do tego z odpowiednim dystansem i ze świadomością własnych możliwości czytaj więcej...

d3npz8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3npz8g