Trwa ładowanie...
18-06-2009 17:06

Casting Miss Polonia Pomorza

Casting Miss Polonia PomorzaŹródło: velaves.pl
d4iy24u
d4iy24u

Sesje w prestiżowych magazynach na całym świecie, występy w Mediolanie, Nowym Jorku czy w Paryżu. To wszystko stoi otworem przed najpiękniejszymi modelkami na świecie. Zanim jednak to nastąpi trzeba przejść długą, aczkolwiek bardzo przyjemną drogę. Taką możliwość stwarza najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce.

Jaka powinna być Miss Polonia?
Takie pytanie zadaliśmy 100 prawdziwym facetom z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Najczęściej pojawiały się dwie odpowiedzi.

  1. niebanalnie piękna
  2. inteligenta

Pierwszym krokiem w karierze może być udział w castingu do konkursu Miss Polonia Pomorza, który odbędzie się 25 czerwca, o godzinie 16.30 w hotelu Rezydent w Sopocie.

d4iy24u

Wielki świat mody otwiera swoje drzwi. Pomorze to 2 210 920 osób, z pewnością wśród tej sporej liczby kryją się zjawiskowe kobiety, które mogą w przyszłości reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Co do wygrania?

- atrakcyjne nagrody, które są na wyciągnięcie ręki
- tygodniowe zgrupowanie w hotelu Velaves Resort & Spa
- ekskluzywna garderoba dla pań
- upominki od organizatora oraz... niespodzianki!

Podczas castingu zostanie wybranych 15 dziewcząt, które wezmą udział w zgrupowaniu w hotelu Velaves, podczas którego wiele atrakcji np. lot balonem, wyścigi łodziami motorowymi, zabiegi SPA oraz wiele innych.

Finał Miss Polonia Pomorza odbędzie się 4 lipca w Gdyni podczas międzynarodowego zlotu żaglowców. Najpiękniejsze żaglowce świata będą stanowić tło dla wielkiego finału, podczas którego zostanie wyłoniona Miss Polonia Pomorza.

*Casting Miss Polonia Pomorza 25 czerwiec, godzina 16.30 Hotel Rezydent Sopot * _źródło: info. prasowa na podstawie velaves.pl/misspolonia_

d4iy24u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iy24u