Trwa ładowanie...
30-04-2015 15:38

Charlotta Moto Fest

Charlotta Moto FestŹródło: materiał prasowy
d3hnaip

Charlotta Moto Fest to międzynarodowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników motoryzacji a w szczególności fanów jednośladów, które odbędzie się 29-31 maja 2015r. Wyjątkowy klimat i piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz drugi organizowany jest zlot, gwarantują wypoczynek godny prawdziwego podróżnika.

Charlotta Moto Fest to event oparty na bogatym programie z szeroką gamą atrakcji. Zapewni on przybywającym ze wszystkich zakątków Polski i Europy uczestnikom, świetną zabawę i dostarczy niezapomnianych przeżyć. Specjalnie dla uatrakcyjnienia tego wydarzenia, na terenie Doliny Charlotty został utworzony tor enduro.

W tym roku program Charlotta Moto Fest zawiera wiele nowych pozycji. Podczas zlotu odbędą się między innymi:

  • zawody Enduro, w których uczestnicy będą rywalizować o Puchar Charlotty
  • triathlon motocyklowy
  • pokazy lotnicze z udziałem motoparalotni pojedynczych i podwójnych. Pokazy prowadzone będą przez Mistrzów Świata w Paralotnictwie Slalomowym
  • spektakularne pokazy ratownictwa „tonący samochód”
  • edukacyjny pokaz ratownictwa drogowego i pierwszej pomocy
d3hnaip

Stałym elementem, wpisanym już w program imprezy, będzie parada motocykli z Doliny Charlotty do Ustki oraz wspólna fotografia uczestników w usteckim porcie. Cały event odbywał się będzie w towarzystwie muzyki rockowo – bluesowej.

Zlotowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach gwiazd. Zagrają dla nich między innymi: Dr Blues & Soul Re Vision, Andrzej Nowak & Złe Psy oraz Sebastian Riedel & Cree. Przez cały czas trwania imprezy, na polach eventowych, dla Uczestników uruchomione będą stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne.

Oficjalna strona zlotu: http://charlottamotofest.pl/

W celu nabycia pełnych praw uczestnika zlotu Charlotta Moto Fest należy przesłać kompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie oraz uiścić opłatę rejestracyjną.

d3hnaip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hnaip