Trwa ładowanie...
25-08-2015 15:42

Charlotta ZOO Triathlon 2015

Charlotta ZOO Triathlon 2015Źródło: Dolina Charlotty
d3oxc9u
d3oxc9u

"Charlotta ZOO Triathlon" to prawdopodobnie jedyne zawody tego typu, którego jedna z konkurencji odbywa się na terenie ogrodu zoologicznego. Niewątpliwą atrakcją dla zawodników będzie możliwość pływania woków wybiegów takich zwierząt jak zebry, strusie, wielbłądy czy lemury.

Nasz triathlon odbywa się na zakończenie sezonu i jest doskonałą okazją do podsumowania okresu startowego w gronie znajomych. Dla wszystkich chętnych będzie zorganizowane atrakcyjne triathlon party, które odbędzie się w usytuowanej na wyspie restauracji Gościniec - przyznaje organizator.

Oprócz zawodów triathlonowych organizatorzy przygotowali ciekawe sympozja i warsztaty na tematy zdrowotne oraz zawody biegowe dla dzieci. Zachęcamy wszystkich zawodników do spędzenia tego weekendu z całą rodziną, uroki kompleksu Dolina Charlotty oferuje moc atrakcji dla dzieci takich jak: fokarium, park linowy, kraina bajek oraz wodne zoo safari. Na Panie domu czeka balijskie SPA oraz basen. Atrakcją będą również trasy na których odbywać się będzie rywalizacja. Oprócz pływania na terenie zoo równie malownicza będzie trasa kolarska oraz trasa biegowa. Dla fanów muzyki rockowej prawdziwą przyjemnością będzie finiszowanie na scenie amfiteatru gdzie występowały takie gwiazdy muzyki jak Carlos Santana, Robert Plant czy ZZ Top.

d3oxc9u

Obowiązkowe jest wypełnienie karty zgłoszeniowej

Zgłoszenia on-line będą przyjmowane do dnia 15 września 2015r. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów w dniach 18 i 19 września 2015r.

Za zgłoszenie uważa się dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego i podpisanego oświadczenia oraz uiszczenie opłaty startowej (z wyjątkiem osób zwolnionych z opłaty startowej).

Limit uczestników w CHARLOTTA ZOO TRIATHLON wynosi 200 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.

d3oxc9u

Opłata startowa za udział w CHARLOTTA ZOO TRIATHLON w zależności od terminu wpłaty wynosi
- do 17 września 2015 r. - 200 PLN
- w biurze zawodów w dniach 18 i 19 września 2015 r. - 400 PLN

d3oxc9u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oxc9u