Trwa ładowanie...
Męskie sprawy

Chcesz mieć dziecko? Zbadaj za darmo swoje nasienie

Share
Chcesz mieć dziecko? Zbadaj za darmo swoje nasienie
Źródło: mat. pras. Gyncentrum
dfwvpc4

Już 17 lutego rusza kampania społeczna "Zostań tatą" zorganizowana przez Klinikę Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach. Projekt jest skierowany do wszystkich mężczyzn, którzy planują mieć potomka.

Kampania ma na celu uświadomienie parom bezskutecznie starającym się o dziecko, że przyczyna niepłodności leży w równym stopniu po stronie kobiety i mężczyzny. Dlatego mężczyzna obowiązkowo powinien poddać się badaniom. Pierwszym i najważniejszym krokiem w celu określenia płodności partnera jest badanie nasienia.

W ramach kampanii Klinika Gyncentrum wykona 50 bezpłatnych badań nasienia. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest rejestracja pod numerem tel. 32 359 09 32-33 i podanie hasła "Zostań tatą". Decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy przebadany mężczyzna, którego wyniki badania będą poniżej normy, otrzyma prezent w postaci preparatu przeznaczonego dla mężczyzn z zaburzeniami płodności oraz kupony rabatowe, umożliwiające zakup lekarstwa ze specjalną zniżką na stronie www.profertil.pl.

Zobacz: Tacierzyństwo. Zostajesz tatusiem i wszystko się zmienia

dfwvpc4

Podziel się opinią

Share
dfwvpc4
dfwvpc4