Trwa ładowanie...

Chcesz seksu na pierwszej randce? Przeczytaj to!

Share
Chcesz seksu na pierwszej randce? Przeczytaj to!
Źródło: Thinkstockphotos
d286pse

Umów się z kobietą przy kości! Jakie jeszcze dziewczyny najszybciej wyzbywają się oporów? Prezentujemy pełną listę - z nimi seks jest gwarantowany!

XXI wiek to stulecie pośpiechu, w którym ludzie chcą osiągnąć jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie i to właśnie dlatego czas urósł dziś do rangi najcenniejszego zasobu człowieka. Jemy szybko, śpimy krótko, robimy wiele rzeczy naraz, natomiast wszystko chcemy mieć na już. Podobnie zresztą jest z seksem. Najwyższa pora zaakceptować wreszcie fakt, że również i w Polsce systematycznie rośnie grupa ludzi (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), której nie zależy na romansach, czy książkowej miłości, a zwyczajnie na seksie - na szybkim seksie.

To właśnie z myślą o nich, portal "FreeDating.co.uk" postanowił nakreślić profile kobiet oraz mężczyzn najbardziej skorych do angażowania się w figle erotyczne ze świeżo poznanymi przedstawicielami płci przeciwnej. Jak podaje "Daily Mail", witryna randkowa wysłała zapytanie o treści "Jak daleko jesteś w stanie się posunąć na pierwszej schadzce?" do 100 000 swoich użytkowników. Uzyskane w ten sposób odpowiedzi pogrupowano i skatalogowano, a następnie ukuto z nich wnioski, które również i wy będziecie mogli wykorzystać podczas następnego polowania na okazję w lokalnym barze - jesteście ciekawi, za kim powinniście się rozglądać? My już to wiemy!

d286pse

Otóż panowie winni celować, przede wszystkim, w kobiety korpulentne, ponieważ - zgodnie z wynikami ankiety - to właśnie one najczęściej wskakują do łóżka już pierwszej nocy. Dlaczego? Być może w szybkim seksie upatrują one swojej przewagi konkurencyjnej nad bardziej zgrabnymi koleżankami? Stosunkowo łatwo jest też zbałamucić kobietę bardzo wysoką, która może mieć kompleksy na tym tle. Dobrym wyborem będzie również dziewczyna bez wyższego wykształcenia, albo taka, która interesuje się motoryzacją i często przesiaduje w barach (choć to akurat żadna nowina). Innymi słowy, w spektrum zainteresowania facetów pragnących szybkiego seksu powinny znajdować się kobiety z jakiegoś powodu odbiegające od powszechnie przyjętego obrazu ideału.

Jako ciekawostkę, podajemy także profil mężczyzny, który najczęściej budzi się w cudzym mieszkaniu już po ledwie kilku godzinach znajomości. I tak, okazuje się, że - w przeciwieństwie, do tego jak to wyglądało u pań - u facetów najbardziej skorzy do szybkiej miłości są mężczyźni atletyczni, atrakcyjni i zadbani - być może brak kompleksów czyni ich odważniejszymi i bardziej przebojowymi? Szybciej na ten pierwszy ważny krok decydują się także faceci lepiej wykształceni (przypominamy, że u kobiet było na odwrót, to te mniej światłe dziewczyny nadrabiały figlarnością...), którzy w dodatku - nie wiedzieć czemu - nie jeżdżą na rowerach...

Cóż, teraz, kiedy wiecie już wszystko - wystarczy, że odrobinę zmodyfikujecie swoją barową grupę docelową, a będziecie cieszyć się seksem niemal każdej nocy, a wszystko to dzięki wysiłkom Brytyjczyków. I tu pytanie do panów z większym doświadczeniem - czy waszym zdaniem ustalenia opisane w niniejszym artykule faktycznie pokrywają się z rzeczywistością?

d286pse

Podziel się opinią

Share
d286pse
d286pse