Trwa ładowanie...
14-07-2010 10:46

Chińczyk z wielkimi miseczkami

Chińczyk z wielkimi miseczkamiŹródło: AFP
d1568ed
d1568ed

Męskim okiem

Do jednego ze szpitali w Pekinie zgłosił się niedawno 53-letni rolnik, który jest posiadaczem największych męskich piersi na świecie. Lekarze na razie nie mają pojęcia co sprawiło, że Guo Feng dorobił się tak dorodnych atrybutów. Nie wiedzą też, jak sprawić by piersi zmalały.

Tymczasem rolnik skarży się, że biust przeszkadza mu w pracy. I nic dziwnego - piersi Chińczyka są tak duże, że mogłaby mu ich pozazdrościć niejedna pani. Agencje co prawda nie podają dokładnego rozmiaru, ale na ze zdjęć wykonanych podczas badania wnioskujemy, że rolnik dysponuje co najmniej miseczką D.

Guo Feng

Feng twierdzi, że piersi zaczęły mu rosnąć w wieku 10 lat. Potem piersi stawały się coraz większe, ale najbardziej urosły w przeciągu kilku ostatnich lat. Zaczęły ciążyć rolnikowi do tego stopnia, że postanowił poprosić o pomoc lekarzy. Niestety w kilkunastu szpitalach które odwiedził lekarze nie byli w stanie mu pomóc.

d1568ed

Medycy nie mają pojęcia dlaczego piersi chińskiego rolnika rosną. Wykluczyli już raka i zatrucie toksynami z preparatów używanych do opryskiwania pól. Nie jest to też ich zdaniem anomalia genetyczna. Podejrzewają, że wzrost piersi wiąże się z powodu niewłaściwego odkładania się tkanki tłuszczowej.

Tymczasem Guo Feng traci cierpliwość. Jego wygląd sprawia, że stał się pośmiewiskiem całej swojej wsi. Żeby zamaskować obfity biust ubiera na siebie grubą warstwę ubrań. I domaga się operacji grożąc, że jeśli lekarze się nie pospieszą to sam odetnie sobie biust.

Nam pozostaje mieć nadzieję, że lekarzom uda się pomóc biednemu rolnikowi. Bowiem choć jesteśmy miłośnikami obfitych biustów, to jednak zdecydowanie wolimy, jeśli ich posiadaczką jest kobieta. Z drugiej strony jednak obawiamy się, że wycięcie piersi wcale nie zmniejszy zainteresowania, jakim cieszy się Feng. Po operacji stanie się on bowiem... pierwszą na świecie męską amazonką. A to też może być niezły temat do żartów.

(menonwaves)

d1568ed
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1568ed