Trwa ładowanie...

Chiński piosenkarz pokazuje sześciopak. A jaka jest twoja wymówka?

Chiński aktor znany w Hong Kongu jako jeden z "czterech niebiańskich królów" pokazał ostatnio zdjęcia, na których widać jego mięśnie brzucha i klatki. Że są one niemal idealne, to jedno. Ale zaniemówiliśmy dopiero kiedy zdaliśmy sobie sprawę, ile ma lat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chiński piosenkarz pokazuje sześciopak. A jaka jest twoja wymówka?Źródło: Wikimedia Commons CC BY
d96rvte
d96rvte

Myślisz, że urodził się w latach 80? Nic z tych rzeczy, był już wtedy dorosły i zaczynał karierę aktora, piosenkarza i tancerza. A że w tym fachu wygląd jest niezwykle istotny, chińczyk Aaron Kwok zadbał o ten element swojego wizerunku pedantycznie i najwyraźniej skutecznie.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Ten jeden z najbardziej znanych aktorów filmów produkowanych w Hong Kongu urodził się w... (nie uwierzycie) 1965 roku! Oznacza to, że jest już po pięćdziesiątce. Cóż, nie od dziś wiadomo, że życie zaczyna się po czterdziestce. Zwykle jednak dochodzimy do wniosku, że oznacza to tylko odpowiedni poziom dochodów, pewności siebie i zadowolenia z życia. Tymczasem chiński aktor udowadnia nam, że również po pięćdziesiątce można mieć nie tylko psychikę, lecz także ciało, którego pozazdrości niejeden młodszy chłopak. To co, panowie? Na siłkę czy na rower?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d96rvte
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d96rvte