Chiński piosenkarz pokazuje sześciopak. A jaka jest twoja wymówka?

Chiński aktor znany w Hong Kongu jako jeden z "czterech niebiańskich królów" pokazał ostatnio zdjęcia, na których widać jego mięśnie brzucha i klatki. Że są one niemal idealne, to jedno. Ale zaniemówiliśmy dopiero kiedy zdaliśmy sobie sprawę, ile ma lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aaron Kwok podczas koncertu w San Francisco, w Nob Hill Masonic Center
Aaron Kwok podczas koncertu w San Francisco, w Nob Hill Masonic Center (Wikimedia Commons CC BY)
WP

Myślisz, że urodził się w latach 80? Nic z tych rzeczy, był już wtedy dorosły i zaczynał karierę aktora, piosenkarza i tancerza. A że w tym fachu wygląd jest niezwykle istotny, chińczyk Aaron Kwok zadbał o ten element swojego wizerunku pedantycznie i najwyraźniej skutecznie.

Facebook.com
Podziel się
WP

Ten jeden z najbardziej znanych aktorów filmów produkowanych w Hong Kongu urodził się w... (nie uwierzycie) 1965 roku! Oznacza to, że jest już po pięćdziesiątce. Cóż, nie od dziś wiadomo, że życie zaczyna się po czterdziestce. Zwykle jednak dochodzimy do wniosku, że oznacza to tylko odpowiedni poziom dochodów, pewności siebie i zadowolenia z życia. Tymczasem chiński aktor udowadnia nam, że również po pięćdziesiątce można mieć nie tylko psychikę, lecz także ciało, którego pozazdrości niejeden młodszy chłopak. To co, panowie? Na siłkę czy na rower?

Facebook.com
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP